Liquid keverés, segítségkérés

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni liquid keverés ügyben. Szeretnék bekeverni 10mg nikotin erősségű 110ml liquidet (ha lehetséges). Van nállam 5 db 10ml/20mgs nic salt booster 50/50, illetve 100ml nikotinmentes 50/50 alap. Emellett van 10ml aromám.
Elvilegben úgy működne, ha az 5 flakont nic salt boostert kiöntöm, mellé 50ml nikotinmentes alaplevet, és a 10ml aroma? igy 110re jönne ki.
Hogyan kéne megcsinálnom, ha ez nem jó így?

Ez így jó. 9-es erősségű lesz a kész leves.

A boosterekben összesen van 1000 mg nikotin, ebből készítesz 110 ml levest.
1000 mg / 110 ml =9mg/ml.

1 kedvelés

Szia,

Használd a keverde -t, ott mindent is ki tudsz számolni. :+1:t4:

4 kedvelés

Létezik, hogy technikai dologba ütközök?
A ntin beállításnál nálam megáll a kalkulátor. Nem tudok adatot bevinni.

Szia @Kalapom üdv köztünk. Xiaomi telefonod van? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ezt Te honnan?

2 kedvelés

Én mindent tudok. :sunglasses: (Egyedül a Xiaomi küzd kompatibilitási problémákkal.)

1 kedvelés

Látatlanul félek tőled… :rofl: :sunglasses:

Üdv!
Xiaomi telón nekem sem megy rendesen.
2 éven át az eliquidvg oldalról szereztem be az alapot,most floravita+aromamester lesz.
Ha jól értem pl 500 ml-hez 30 ml 100as nikotin kell ha 6-os cuccot akarok.
Akkor ez 500ml+30 és lesz 530 ml,
vagy 470+30 és 500 a kész 6-os alap?

2 kedvelés

Szia,

470ml 0mg+30ml 100mg lesz kereken 500ml 6mg. Az aroma ezen majd picit rontani fog.

1 kedvelés

Most használok elsőnek 100as nikotin+0ás alapot.
1 litert kevertem be.940 alap+60 ml 100as.
A kérdésem ezzel is kell várni hogy rendesen feloldódjon vagy mehet is az aromázás?
Literes flakonba nem sok levegő maradt,meddig kell vajon rázogatni hogy jól felkeveredjen?

Szia @dlajos Ajánlott várni vele a megfelelő elegyedés érdekében. Ha alaposan összeráztad és a kupak is le van véve róla holnap már aromázhatod. Mivel “csak” 6mg-ról van szó, így reggelre (reggel 6-kor lesz 12 órás) már el fog elegyedni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Erre nem is gondoltam hogy kupak nélkül álljon,aromázásnál szoktam,de ez új.Köszönöm!

1 kedvelés

Kiszellőznek belőle az érés során keletkező gázok. Lágyabb lesz az alap, finomabb a liquid. :blush:

3 kedvelés

Sziasztok!

Kicsit megszaladt a menthol mennyisége a liquidben,tudtok valami tanácsot adni hogyan lehetne javítani rajta?
Azt tudom hogy +alaplével.