Sziasztok! :)

SE ide SE oda Se?
Hiba …akkor várok :grin:

8 kedvelés

Én már a postán bérletet váltottam :rofl::rofl::rofl::rofl:heti kétszer vagy olykor háromszor megjelennek :shushing_face::shushing_face::rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Háború van arra felé…sajna…

4 kedvelés

Jól van már srácok nehogy elijesszük @GReti -t :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Nem az cél henem bemelegítés a tréningre :shushing_face::rofl:

6 kedvelés

Akartam mondani, hogy ennek a tocsiknak is rotty… :joy:

4 kedvelés

Csak láthatja, hogy a függőségével -amiről talán még nem is tud- nincs egyedül :blush::joy:

4 kedvelés

Én kérek elnézést @Vaperina_Kinga :grin:
tudod milyenek vagyunk ha …áhhh de tudod te​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Szegény Kinga​:slightly_smiling_face::thinking::see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

4 kedvelés

Egyedül nem hagyjuk az biztos :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::grin::grin::grin:

6 kedvelés

Oh @Zolika engem meglepődél milyen nehéz elijeszteni. Olyan bolond vagyok, hogy még a bohóc is sírva menekül előlem, ha köszönök neki. :rofl:

5 kedvelés

Vérbeli profi Vaper üdvözölhetünk köreinkben :+1::slightly_smiling_face: @GReti

5 kedvelés

Az Se baj itt mindenki az…de van egy …majd jön… :rofl:

4 kedvelés

Na na :crazy_face:ismernek itt engem azt hiszem :rofl::rofl::rofl::rofl:szende ,csendes visszahúzódó drip tip rendelő vagyok akinek nem jön semmi sosem :grin::grin::grin:

7 kedvelés

Jaaajjjáámm :speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Jajám Zolika! Sokunkkal egyetemben ha azt a sok driptip árát szakorvosra költöttük volna! Na akkor már tiszták lennénk mind!:rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Á…én arra nem költenék :grin:azért lepem meg magam apró ajándékokkal mert az mégiscsak a javunkra válik :stuck_out_tongue_winking_eye:na meg nem lenne vásarlasfüggő csoport :rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Jogos :fist_right::fist_left::+1:Topikot nem lehet megszüntetni,amig vagyunk adigg csak a sokk driptippet várjuk és kikokogjuk :shushing_face::face_with_hand_over_mouth:

6 kedvelés

Jaaaaj More! Shenzhenben már a sok szaki azon agyal, hogy terveznek neked egy saját driptippet!!!:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Ha kell,kapcsolatba léphetnek velem :rofl::rofl::rofl:bár más országból jobban szeretném ha írnának…bocsánat ! Felkeresnének tesztelőnek :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés