Üdvözlő :)

Sziasztok! Marci vagyok :slight_smile: 32 éves .Házas .van egy kislányunk (2 éves ) és 1-2 hónap mulva jön a kis fiunk :slight_smile:
18- év dohányzás utan (napi 1.5 doboz ) el határoztam az elektromos cigi használaltát.
Már egy hete nem gyújtottam rá és még a gondolata sincs benne :slight_smile: Ez valami hihetetlen dolog számomra :slight_smile:
Voopoo Argus pro készüléket választottam .
Hát az aroma keverésem nem nagyon jött össze én rontottam el ,de kaptam ismerősöktől jó pár ml Liquidet .
SnV - lötyit fogok vásárolni napokban első körben .
Rengeteg kérdésem van :slight_smile: dekülön külön majd fel fogom tenni ezeket :slight_smile: Nagyon jó az oldal rengeteget olvasok itt :slight_smile:
Még egyszer üdv nektek :slight_smile:

24 kedvelés

Üdv közöttünk! :smiling_face:
Csak így tovább, még sok-sok analóg cigaretta mentes hónapot kívánok, leginkább az összeset IS!
Jó olvasgatást, a közösség elsőosztályú (na nem miattam…)! :grimacing::grin:

6 kedvelés

Szia! Üdv itt!

4 kedvelés

Üdv :dash: :vaperina:Itt szinte mindenre találunk választ :wink:

5 kedvelés

Üdv.
A legjobb helyen vagy. :+1: :v:

2 kedvelés

Szia! Üdv a Vaperinán!

4 kedvelés

Szia Marci, üdv köztünk :hugs: érezd jól magad :heart:

3 kedvelés

A hely remek, Kingáék és a kemény mag királyok, a fórum kezelése, szellemisége egyedülálló.
Az országban jobb online helyet ennél nem tudnék mondani​:+1:sok sikert!

Keverési tanácsom: ne ess az én hibámba, hogy az első 6-7 ízt kapasból 100 ml-be kevertem. Mert jött pofáraesés. Szolidabban keresd meg az ízeidet :grin:vannak segédprogramok Donat jóvoltából. Több topicban ízekről is folyik csevegés. Stb…
Tudástár, Kinga cikkei…nem csak jó, élmény is olvasgatni​:+1:

Hardverben nehezebb mellélőni. Amikről itt folyik diskurzus, mind megütik a szintet :+1:

6 kedvelés