Bemutatkozás

Üdvözletem mindenkinek.

Takács János (KapitanyHU) vagyok 43 éves és 25 év analóg cigizés után sikerült le tennem az analóg cigit és át állnom az elektromos cigire.2 hónapja használom az e-cigit és szerencsére nem hiányzik az analóg cigi.rég óta keresek egy közösséget ahol normális emberek kommunikálnak egymással.régebben jelentkeztem de idáig csak böngésztem az oldalon és olvasgattam, de úgy gondolom hogy illő bemutatkoznom ha már itt vagyok.Köszönöm a befogadást és jó vape-lést mindenkinek.

18 kedvelés

Köszönöm szépen.úgy lesz.

4 kedvelés

Üdv. a csapatban János !

6 kedvelés

Most egy voopoo drag x-et használok de már rendeltem egy smok rigel kit-et a napokba jön meg.ahogy idáig tapasztaltam a gyümölcsös folyadékok jönnek be.most 70vg-s fekete áfonyás muffint szívok. de ami még tetszett az a guava-ananász az isteni volt.mondjuk valamiért én DL-párti vagyok.próbáltam az MTL-t de behorpadt a homlokom.biztos azért mert sokat cigiztem azt kell az anyag. :grin:

7 kedvelés

Szia János! Isten hozott a csapatban! Neked is jó vapelést! Örülök, hogy “megismerhettelek”.

6 kedvelés

Köszönöm szépen.

5 kedvelés

Nem próbáltam mást.csak alternatívákat kerestem és ezt találtam hosszas keresgélés után a leg megfelelőbbnek.persze az anyagi része is kezdett idegesíteni hogy mennyi pénzt füstölök el.pont amikor hosszas gondolkodás után fejbe eldöntöttem hogy le teszem találtam egy külföldi oldalt ahonnan nagyon olcsón tudtam készüléket venni.szerencsém volt.és biztos közhely de valóban igaz hogy fejbe kell eldönteni hogy le teszem és működik (működött).

9 kedvelés

Már tavaly is próbálkoztam egy készülékkel de akkor teljesen vakon fogtam bele a dologba és az én tapasztalatlanságom végett eldobtam a gépet hogy nem jó.azóta majd egy év videózgatás és olvasgatás után megpróbáltam már kicsit jobban belemászva a témába újra és most már működik ahogy kell csak én voltam béna.

4 kedvelés

igen Dl-es vagyok.mert az MTL nekem túl gyenge be horpad a homlokom.de én vagyok a béna hozzá.

4 kedvelés

Köszönöm.majd azt is tesztelem.most half DL-MTL porlasztó van a masinába.bocsi ha valamit nem jól írok.vannak dolgok amit még nem 100%-osan tudok.

4 kedvelés

A 100%-al sose törődj! Minden nap tanulunk valamit egymástól. :wink:

6 kedvelés

Köszönöm.próbáltam több fajta porlasztót is és ez tűnik a legjobbnak vm4-es 0.6ohm-os mesh porlasztó.nem kell neki nagy watt és nem gyilkolom az akkukat.

5 kedvelés

igen.vettem 1et de nem sikerült jól megcsinálnom és úgy nézett ki mint ha inkább MTL-es lenne.alig jött át levegő rajta akárhogy állítgattam a tekerést.tudom én voltam a béna de olyan apró benne minden hogy inkább hanyagolom.csak itt van tartaléknak de nem használom.ha megjön az új masina majd azzal már bátrabb leszek majd.ott minden jóval nagyobb :)ezt a gépet meg majd eladom ha sikerül.

4 kedvelés

Szia @KapitanyHU :slight_smile:

Légy üdvözölve a Vaperinán! :blush: Örömünkre szolgál, hogy csatlakoztál. Érezd jól magad. :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

@KapitanyHU Üdv köztünk! :slight_smile: Sok Vape élményt kívánok! :slight_smile:

3 kedvelés

Na akkor beállok én is a sorba​:smiley:Burián Miklós a becsületes nevem,42éves vagyok.Budapesten rontom a levegőt,a Semmelweis Egyetemen dolgozom mint technikus,karbantartó.3 éve vapelek,20évnyi dohányzás után sikerült “átszokni”.A szabadidőm minden percét Állatmentéssel töltöm.Balesetes,sérült állatokkal,vadállatokkal,pl Róka,nyest,borz,mókus,illetve persze Kutya ,macska,madarak​:smiling_face:Párommal élek közel 5 éve és 2 kutyával,Kiskutya aki 18 éves és Ziva aki 6 éves.Természetesen mindkettő mentett kutya.
Ennyit rólam,pró áltam rövid és tömör lenni​:smiley::smiley::smiley::paw_prints::paw_prints::paw_prints:

6 kedvelés

Szia @KapitanyHU :slightly_smiling_face:

Üdvözöllek a Közösségben :slightly_smiling_face: Köszönöm, hogy csatlakoztál és kicsit jobban is megismerhettünk :blush::heart:

5 kedvelés

Kedves Vaperina Tagok!

Jó két hete már tagja vagyok a közösségnek, és most szeretnék bemutatkozni nektek! Tamás Dániel vagyok Baranya megyéből. Friss családos a 30-as éveim közepén járok.
Az elektromos cigaretta használata számomra körülbelül 8 éve kezdődött. Kíváncsiságból vettem egy kis porlasztós Oxygain szettet 10 milis Mellowdew aromával a sarki trafikban, és hamar rájöttem, hogy ez valami más… :slightly_smiling_face: A sima cigit egyik napról a másikra dobtam el, így indult az egész. Ez az életmódbeli döntésem szenvedéllyé alakult ami miatt kaptam, és kapom is az “áldást” a mai napig. :laughing:

Nagyon örülök, hogy csatlakoztam ehhez a közösséghez, és izgatott vagyok, hogy megismerkedhetek más vaperekkel, és tapasztalatokat cserélhetek velük.

Szeretnék aktív tagja lenni ennek a közösségnek már amennyire időm engedi (abból van a legkevesebb manapság). Ha bármilyen kérdésetek van, vagy csak szívesen beszélgetnétek, bátran keressetek meg.

Üdvözlettel, Dani!

9 kedvelés

Isten hozott az elvetemültek között :smiling_face:

5 kedvelés

Köszi, látom vagyunk sokan… :sunglasses:

3 kedvelés