Sziasztok! :)

Akkor hajrá:+1::slightly_smiling_face: alul van mobilon a válasz gomb, stb…kiismered hamar. Nekem 5 nap volt :roll_eyes:

A cikkek, minden témában, annyira jók, hogy azt is szívesen elolvasom, olvastam Kinga tollából, amivel tisztában vagyok. És a cikkek, kiskt-k alatt meg is van vitatva yól… :+1:

Felül a kezdőlapon lenyitogathatod a kategóriákat is pl.

3 kedvelés

Ahogy látom nemsoká bekerülsz közénk :rofl::rofl:mint sokan …oda se figyelünk és hipp-hopp jön valami csomag :rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

@Zolika dehogy is mindigg csak meghökenve vesszük fel az új csomikat jééé ez is jött nahát :shushing_face::thinking::rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Így így! :blush:

7 kedvelés

Nekem tudjátok csak drip tip jön :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: :rofl::rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Tényleg ! :grin:Így kell ezt :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Igen így van és a dripp tipp alá terem az rta foltyton termő :strawberry: gyanánt :rofl::rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Na akkor már drip tip nagykert nyithatsz :wink::blush:

4 kedvelés

Jó,jó de most milyet kellene kipróbálnom :thinking::thinking::thinking::grin::grin::grin:

4 kedvelés

Milyen drip tippet? Talán egy… BykaSE kinézetű ? :joy:
Vagy kókuszcsók ízű? :blush:

5 kedvelés

Ezigen. :joy: Naon kömény :joy::joy::joy: jajj hallod, áh mindegy is… :crazy_face:

7 kedvelés

Vagyis …ebben a hónapban nem vehetek…vagy …igen ? De sokszor mondtam már :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Azt Se tudod mit vegyél?

8 kedvelés

Te mindigg vacilálsz és a vége az hogy jön a postás napi szinten csenget​:rofl::rofl::rofl::shushing_face::thinking:

7 kedvelés

Tudni tudnám én de még nem mondtad hogy jó:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Mindig kétszer :joy::joy::joy:

Nem mondok semmit SE

5 kedvelés

Én is arra várok, hogy mondjon rá valamit​:joy:

7 kedvelés

Még nem értek ide Se

10 kedvelés

Mint ma,meg talán holnap ? :rofl::rofl::rofl:
Jól van na …meglepődtem​:grin:

6 kedvelés

Jah el tudom képzelni :thinking::rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés