Sziasztok! :)

Gabi vagyok, nemrég ajánlotta nekem egy kedves Vaperina társ a fórumot. Én 2014 - ben kezdtem el vapelni, mert már nagyon elegem volt abból, hogy a cigi miatt mindenem büdös, köhögök és magas vérnyomással is közdöttem. Eleinte a jó öreg eGo pálcacigikkel kezdtem, aztán meglett az első vw modom, egy iStick 20w. :slight_smile: Még a mai napig megvan a kis subtankkal együtt, amit később egy kangerbox-szal használtam leszűkítve, rba kazánbetéttel. Én inkább az mtl irányt kedvelem, a két kedvencem egy GS II klón és egy GT II klón, amiket még nagyon régen vettem és nagyon sokat tanultam rajtuk. Közösségben tanultam meg tekerni vattával, eco-wool - lal, üvegszállal… Darth Vaper videóin “nevelkedtem” és igen, én még emlékszem azokra az időkre, amikor ecigi boltokból vehettük a liquidet, az alaplevet és a készülékeket is. Imádtam, hogy egy boltba belépve ismerős arcokkal találkozom, véleményt cserélünk és bármikor bármit kérdezhetek, amit nem tudok és mindig kapok érdemi választ. Hiányzik. De az idők változnak, ugyanakkor hiszek a közösségben és remélem, hasznos tagja lehetek a jövőben. :slight_smile:

Rólam dióhéjban: Pesten élek, jelenleg full time home-office - ban dolgozom social media&marketing managerként (grafikus - marketinges vagyok alapból), imádom a munkám, pláne, hogy nagyon sok videós tartalmat is szerkeszthetek, ami mostanában az új hobbim. Igazából egy nagyon nehéz pandémia - és derékba tört karrier után ez egy csodálatos újrakezdés, amiért nagyon hálás vagyok.

Direkt nem írom a családi állapotom, mert ez bizony itt nem társkeresó. :smiley:

Liquid ízek: Csak a gyümi! Egy petty menthollal maga a mennyország. Imádok kutyulni, egy kedves régi vapertárssal annak idején nagyon sok új ízt próbáltunk alkotni. Én voltam az ügyeletes szimat - és ízlelő manager, míg vapertárs képviselte a szakmai oldalt :smiley: Bármikor vevő vagyok jóízű beszélgetésekre, véleménycserékre, azt sem bánom, ha nálam ezerszer képzettebb/tájékozottabb/magasabb IQ - jú emberek közé kerülök, ezt inkább pozitívumnak szoktam felfogni. Szeretek brainstormingolni, segíteni (azért lassan 8 év vapelés alatt van egy-két vicces tapasztalatom, ha másra nem, hát egy jót nevetni), támogatni, új megoldásokat keresni, és ami a legfontosabb: Együtt hülyülni.

Kicsit bő lére eresztettem, nem? Pardon. Lényeg, hogy köszönöm a lehetőséget, miként itt lehetek, remélem, lesz majd olyan, amit megtehetek a közösségért, hogy így is támogassam a vape-életérzést - azaz magunkat. :slight_smile:

Szép estét mindenkinek!

30 kedvelés

Szia Gabriella!
Üdv itt!

5 kedvelés

Üdv Gabi!

High Five Boom GIF by TipsyElves.com

3 kedvelés

Szia üdv közötünk :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Üdv! :slightly_smiling_face:
Darth Vapert én is néztem, kár hogy már régóta nem foglalkozik ezzel.
Ő volt az, aki tényleg értett ehhez.

7 kedvelés

Igen. A Sötét Nagyúr :smiley: Meghatározó és oszlopos alapítója a mai ecigaretta közösségnek.

5 kedvelés

Szia Gabi! Üdv közöttünk!

4 kedvelés

Üdv köztünk :blush:

3 kedvelés

:heart:
Azt kifelejtetted,hogy a gépparkot mostmár cserélni szeretnéd és (persze semmi közöm hozzá:joy:),meg is van az első áldozat mod​:wink:
Mint említettem,a “vásárlásfüggők” (nem árulom el ám hogy egy jó pár tagja már üdvözölt is​:wink:)biztos nagyon örülni fognak,ha rájuk találsz a sok érdekes téma közt​:heart::joy::wink:

4 kedvelés

Szia, üdv közöttünk! :smiling_face:

4 kedvelés

Kéz csókolom Gabriella !

Üdv. a Vaperinán ! Érezd jól magad ! :slight_smile:

3 kedvelés

Hello Gabriella…én sem vagyok itt régóta, de ezalatt csakis pozitív a tapasztalat. Ja és annyira vagyok csak single, mint a coil az Ammit mtl rta-mban :smiley:

8 kedvelés

Iiigggen csak gondoltam nem egyből ezzel indítok :rofl: Igazából ezt az OXVA - modot kerülgetem már órák óta… szerintem megrendelem. Az akksik és tankok pedig majd jövő hónapban. :slight_smile: Ahogy annak idején is, most is szépen fokozatosan építem vissza a “gépparkot” mert ha nagyon belelendülök, a világ összes pénze nem lesz elég, hogy finanszírozzam a vape-életérzést :rofl: - meg is keresem azt az említett témát. Köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

6 kedvelés

Nagyon köszönöm Mindenkinek a kedves fogadtatást! :blush:

5 kedvelés

Üdv köztünk ,jó helyre cseppentél :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:ugye Kinga néni​:wink::crazy_face::crazy_face:

7 kedvelés

Szia Gabi, üdv köztünk :hugs: érezd jól magad. :heart:

8 kedvelés

Nyugi, hat hét alatt majdnemhogy ráköltöttem az éves cigim árát…de ezt “fokozatosan” tettem. :grin::joy:
Itt olyan ám a banda, hogy észre se veszed, ha rendelsz, már meg is történik​:grin:
A jó öreg “Bleki” videók​:+1: én is voltam már “félvaper” 2010-2012 közt, plusz "feketefórum.
Amúgy jó csapat, Kinga remek Főni a Donáttal. A fórum annyira fészbúkos, hogy többet pörgetem azóta, mint bármi mást.
Mondjuk ez sokat segít, hogy az emben ne csábuljon vissza​:+1: (51 napja onlyvaper vagyok, ez 10 éve sok okból nem sikerült…).
Itt meg mindenben segítenek, van itt egy faxa kömény mag.

Tudástár, Kinga cikkei…nem csak jó, élmény is olvasgatni​:+1:

6 kedvelés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönöm Kinga! :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Huh hát ez szép és jó, de nekem most még vissza kell bizonyos okokból fognom magam :smiley:

Ne is mondd, én össze-vissza voltam fél - és onlyvaper az elmúlt években (attól függően, mikor mi forralta fel az agyvizem, amikor ugye könnyebb visszatérni a régi bevált dohányos szokásokhoz) de hogy őszinte legyek, a vapelést sosem tettem le, mert - és talán ez a legfőbb ok - a vapelés több élvezetet ad, mint a cigizés. Ha erre koncetrál az ember, hipp-hopp eltelik 2 év és a bűzrudak eszedbe sem jutnak még akkor sem, ha melletted gyárkémyénykednek az emberek napi szinten. :slight_smile:

Plusz neken hozzájött a tekerés - mókolás, az új letyóízek kutyulgatása, illetve a kísérletezés élménye is, amit viszont a Bleki-féle vidikből és más vapertársaktól tanultam és szereztem, így aztán lett egy hobbim a régi káros szokás helyett, ami szerintem egy elég nagy win :grin:

Igyekszem mihamarabb kiismerni itt ezt a felületet, most pl rákerestem a vásárlásfüggők topikra, de nem tudok új bejegyzést írni, nem találom hogy hol azzannyába’ kéne. De meg fogom. :rofl:

Köszi, hogy figyelmembe ajánlottad Kinga cikkeit, rá is keresek!

8 kedvelés