Sziasztok! Ti melyik RDTA kazánt ajánljátok?

Előre is köszönöm a hozzá szólásokat, már vagy 7 éve kezdtem a Vape korszakot de fél évre rá abba is hagytam (f@sz voltam) és maradt újra a cigi :roll_eyes:. Most bő egy hónapja leraktam, újra vaper lettem nagy büszkeségemre és maradok is az!
Egy kérdésem lenne felétek… Jelenleg Kylin V3-at használok egy Geekvape l 200 mod-al, tudtok olyan RDTA kazánt ami ennél több gőzt tud? Zeus X vagy Fat Rabbit? Vagy esetleg Brunhilde?
Köszönöm :slightly_smiling_face:

Zolika? :grin:

Szia.
Ha csak a gőzmennyiség a fontos,akkor keverj full vg-vel :man_shrugging:
Ilyenkor szoktam megkérdezni :vaperina: DE MIÉRT ? :thinking:
Amelyik alkalmas orbitális gőzfelhőre annak vastag kerítésdrót kell a használatához,ami magával vonza a mod és akkuk terhelését is ebbe is gondolj bele :smiling_face:

Tipp : ka1 0.40x3x0.2
2.5 mag 4 karika (dual)=0.11 ohm-75 watt egy fújással tele a szoba (cirka 25 nm)
De cserébe forró a kazán mint a vasárnapi húsleves frissen :man_shrugging:

4 kedvelés

Köszi, kipróbálom​:ok_hand::slightly_smiling_face:

Leírom ismét :nagyon forrósodik a brünci dl :joy::joy::joy:

Lehet még a mesh lenne megoldás.Nagyobb felület,vattamennyiség,hátha. :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:

Az ember a hibáiból tanul :person_facepalming::person_raising_hand::rofl:

Vandy vape profile rdta . :shushing_face: Nem takarékos de lehet single, duál , mesh . Ízben gőzben verhetetlen.

1 kedvelés

Steam Cave - Aromamizer széria-ból amelyik szimpatikus. A full kit tartalmaz single, dual, és mesh decket egyaránt.

2 kedvelés

Nem értem, rdta vagy rta kazánt keresel? Ha jó az rta akkor Profile x. Lehet tekerccsel és meshsel is. Nekem nagyon bejött. A Zeusszal kicsit szenvedni kell mire rájössz, hogy mikor jó a vattázás.

Ha RDTA-t keresel akkor nem túl nagy a választék. DL Hildákat elengedném, elég bajos kazánok. A Wotofo Profile RDTA jó választás lehet, ha tudsz gondoskodni arról, hogy állítva tárold, különben elereszti a lötyit. A Vandy Vape Mato egyik kedvenc tankom. Egyszerű mint a faék, igaz nem tudod olyan választékosan építeni, mert csak single tekeréssel lehet működtetni. Az Artemis RDTA (bár személyes tapasztalatom nincs vele) hasonlóan jónak tűnik. Az Artemis 2 TC RDTA dual coilra építhető, viszont dualban eléggé akksipusztító, ellenben kifejezetten szeretem. Erős, bomba ízek, és gombafelhő.
Jelenleg Expromizer TCX mesh RDTA-t használok, jelenleg ez a kedvenc. Igaz csak meshre építhető, de megbízható, nem ereszt és bomba íz, gombafelhő gőz és az akkut se annyira nyírja.
Megjegyzés: Számomra a Steam Crave tankok csak névre RDTA-k, sokkal inkább RDA-vá szerelhető RTA. Értem, hogy RDA-vá szerelhető, de nekem RDTA esetén alul a tank és felette a build.

4 kedvelés