RDTA - melyiket válasszam?

Sziasztok!

RDTA vásárlása előtt állok és tanácsokat/ötleteket szeretnék kérni Tőletek ezzel kapcsolatban. Ár/érték arányban melyiket ajánlanátok? Vagy ha az árat nem nézzük akkor melyikre mondjátok azt, hogy finom és gőzös? A Pyro V4-et és a Brunhilde 1o3-at nézegettem így elsőre.

Szia. Én a magam részéről nem tudnám meleg szívvel ajánlani a Brunhildát. Kényes egy nőszemély.

Esetleg steam crave aromamizer rdta-val szemeztél már? Sourcemore-on sokszor jó áron kaphatók ha már vásároltál náluk. Vannak itt köztünk akik használják megelégedéssel…pl @Balazs_Samu_Nagy

1 kedvelés

@Zsolt68 -nak igaza van, bár én a V2-t soha sem használtam klasszikus rdta-ként vagy rda-ként, viszont valóban sok örömöt szerzett, szerez nekem. Brutál gőz mennyiség!!! Mivel nagyfogyasztású és “Amit bekevertél, szívd is el!” alapon, a kevésbé szimpatikus, “még szódával elmegy” liquvidjeimet szoktam vele elpárologtatni, rendkivüli sebességgel.

Sajnos elég későn szereztem be, így lemaradtam egy csomó kiegészítőröl, ami még izgalmasabbá tehette volna a konfigurálását, de a most futó V3 rta-hoz még azt hiszem kapható minden (szűkítő, mesh deck, single-duál deck) és még keskenyebb modokon is elfér, de nem igazán rdta.

Sajnos a legtöbb kapható rdta manapság sodronyos vagy fémhálós és én attól még óckodom egy kicsit, mert még egy (pót)alkatrésszel több. Szeretem és értékelem az egyszerűséget.

Napi dl használatra egy THC Artemis-t használok, single coil, 24mm, kb. 20Watton, nekem bejött.

1 kedvelés

Néztem bizony ezt is, tegnap szét Youtube-oztam miatta magam hajnali kettőig. Vagyis az már ma volt :slight_smile: erősen bejövős az is. Én a sodronyostól sem óckodom egyébként.

1 kedvelés

Nekem V3 van, melós kazánnak használom, és alapvetően elégedett vagyok vele. Sok lehetőség van benne, könnyű kezelni, bár a sűrű menetezés szokott szivatni egy kicsit de mért vagyok olyan barbár :laughing: . De egyetértek azzal hogy nem rdta. Sokkal pontosabb lenne hogy rda-nak megépithető rta. Túl messze van a tekercs igy egy rda jobb ízeket ad, az alsó levegőzés miatt csepegtetni pedig nem érdemes.
A V2 és V3 deckek kompatibilisek egymassal.

1 kedvelés

A sodronyost én is kerülöm…plusz alkatrész és a láncslukkolást sem kezelik jól

1 kedvelés

A 103 kényes és folyatja magát, személyes tapasztalat alapján én sem javasolnám. Személy szerint Mato RDTA-s vagyok, de próbáltam 103-at, Profile RDTA-t. Maga a sodronnnyal egyik esetben sem volt gond. A full láncslukkal valóban adódhat probléma, de normál használat mellett az utolsó csepp liquid is feljut a tekerésig, full szárazra tudod szívni a tankot. Viszont amíg 1 csepp lötyi is van benne, nem fogsz szárazat kapni, ha normálisan vattáztál.
Szóval a 103-at elengedném, Profile nagyon jó tank, viszont nem bírja a vízszintest, megfolyik. A Mato meg istenkirály számomra. Talán 2x folyt meg lassan 1 év alatt, mióta használom. Persze zsebben tartva, néha fejjel lefelé stb stb. Ellenben már kifutó/kifutott termék. Jó múltkor a vaporism-en még lehetett kapni, azon kívül sehol nem találtam.
A v4 esetén elmagyarázná valaki, hogy hogy jut fel a tekreésre a lötyi? Az istennek nem esik le a mechanikája.

Azt mondja (talán) Mike Vape, hogy egy vaper nem függőlegesen fogja a módot és úgy szív bele, hanem emeli, mint egy cigarettát. És így ez elég ahhoz, hogy a liquid a vattához kerüljön.

1 kedvelés

Igaz, valamint hidegbe se valami fürge.

Na akkor ez nálam már meg is bukna, nagyon max 45 fok körüli helyzetbe használom. Néztem videót, láttam hogy igazából nincs lelógatva a vatta, de nem gondoltam, hogy ennyire (szerintem) hülye ötlettel oldották meg…

Minden tiszteletem Mike Vapenek de ha büdösbogár pózba esik jól vapelni akkor úgy fogok. Bár akkor nem is gond a liquid ellátás. :rofl:

1 kedvelés

Hát nálam 45 és 90 fok között változik, függölegesen nem is tudnám használni, csak ha rábuknék mint…hagyjuk. :rofl:

1 kedvelés

Ő is így illusztrálja :rofl:

Nekem sikerült vennem a V2 kazánhoz V3 single decket (jobb oldalon) és utóbbinak az átmérője kisebb, mint a V2 deck (bal oldalon) nem illeszkedik a V2 chimney részhez:

kieg: …gondolom azért, mert a V2 30mm, a V3 25mm.

Nem, hanem azért, mert a single deckhez jár egy szűkebb kémény…

1 kedvelés

Oh. Milyen igaz. Nekem olyan nem volt a dobozban.