Rdta kérdés

Üdv. Valakinek valamilyen tapasztalat/vélemény a Vandy Vape Pyro V3 RDTA-ról?

1 kedvelés

Engem személy szerint zavar amikor egy ehhez hasonló kérdés alatt azzal kezd valaki, hogy “ezt nem ismerem, de…”
Viszont most én is így kezdek :smiley: A Pyro családot nem ismerem bár volt tervben hogy beszerzek egyet, viszont a Mato RDTA-t napi szinten használom és imádom. Annak az építése könnyű, nem igényel fizikus végzettséget, nagyon jó ízek jönnek ki belőle. Ha csak a tudás felét is tovább vitték a Pyro családban, szerintem rossz kazán az sem lehet. Bár nézegetve, nekem nem jön át, hogy hogy jut fel a liquid a tekerésre. Se sodrony, se leengedett vatta se semmi. Asszem a v4-nek van az alsó méhsejt levegőzése vagy mi a fene, az kifejezetten tetszik. Mivel a v3 is dualcoil így valszeg még a Matonál is teltebb, ízesebb gőzöket lehet előcsalni belőle.
Illetve maga az RDTA-król nekem az a véleményem, hogy verhetetlenek ízben, ezért is lehet jó választás egy RDTA vásárlása egy szinte bármilyen RTA-val szemben. Bár igaz ami igaz abszolút high end RTA-kat még nem próbáltam (By-Ka, Dwarv és hasonló számomra túlárazott kazánokról véleményt nem tudok formálni, mert számomra már észszerűtlen vásárlásnak érződik az ára miatt. Akkor már inkább 2-3 RDTA :smiley: )

Szerk: Találtam a képek között infót, a vattát kell lelógatni… Így számomra egy negatívum odakerült. Szerintem sokkal szebb és stílusosabb az acélsodronyos kapilláris léellátás egy RDTA-nál, de ez abszolút csak személyes vélemény.

3 kedvelés

Köszönöm;D Rda is vonz egyebkent csak nem tudom lenne-e kedvem mindig csepegtetni. Mondjuk a cigihez hasonlo feeling meglenne gyújt szív cseppent szív

1 kedvelés

RDA-nál a BF spin + squonk mod a célszerű megoldás…csak szivárgásmentes rendszer legyen…pl Vandy Pulse 2, Dovpo Topside

2 kedvelés

Morph 2-re menne. Annyi tetszik rajta hogy kicsi es nem kell majd vigyazgatni a palastra sem

Nálam az rdta-k már ott elbuktak, hogy vagy oldalt kell tölteni csőrős flakonból vagy szét kell szedni és alulról egy gumibizbasz alatt van a lyuk. Így ha vennék én biztos inkább az rda+sqounk felé mennék. De persze kinek mi. Egyébként rtaból is van rengetek az olcsóbb fajtából, aminek jó íze van, mondjuk egy bishop rta, a highend árazása meg természetesen túl van tolva, mint minden highend terméknek, de ott vannak a klónok, azokkal lehet spórolni. De szerencsére mindenki válogathat kedvére, van miből. :blush:

Ui: nem tudom a sodronyok mennyire bírják a láncslukkokat, hildánál emlékeim szerint volt pár dryhit panasz emiatt.

Egyébként @Deepfreeze pont most vett egy ambition mods ripleyt, csak hogy legyen még egy a listán. :grin:

1 kedvelés

Ha megfelelő hosszú a vatta akkor tökéletesen tudja biztostani a láncslukkokat is. Nálam csak akkor sikerült dry hitre futni, ha túl rövidre vágtam a vattát, de azt meg már tekerésnél is lehet látni, hogy ez lehet necces lesz. De ugye elrontott tekerés esetén bármely kazánnál hasonló eset történne.
Klónnal csak egy Kylin Mini v2-vel próbálkoztam még nagyon az elején, de negatív tapasztalattal jöttem ki a tesztből, így a klónokat elengedtem. Bár a Dwarv klón még ott libeg a lista végén :smiley:
Igazából az én ízlésem ami magával hozza hogy szinte csak RDTA jöhet szóba. Nagyon hepciás vagyok az ízekre és ha már egy kicsit is azt érzem, hogy gyengébb akkor kapa van annak a tanknak. De hogy példát is mondjak, nálam az Ammit is elvérzett ilyen téren több próbálkozás után is, pedig arra is azt olvastam itt, hogy jó íze van. A Matohoz képest én úgy fogalmaznék, hogy van íze :smiley: Aláírom, jobb, mint az előtte próbált RTA-k, de számomra messze van a jótól.
Persze ezek mind egyéni, szubjektív vélemények, attól, hogy tudom, hogy van 1 jó tankom, én magam is nagy erőkkel kísérletezek tovább :smiley:

2 kedvelés