Sziasztok. Taifun gt one probléma

Sziasztok.
Ujabb kerdessel es problémával fordulok hozzátok.
Épitem a taifun gt one-t.
Sikeresen megtekertem és minten stimmel csak hogy az uveg palást elforog a meneten.
Kvázi nem kap rá csak korbe forog.
Olyan mintha szélesebb lenne az uveg palást mint a bázis.
Nyilvan balfaszkodom mert ez is össze szerelve érkezett. :grin:

3 kedvelés

@Szabolcs_Barna ?
@Viktor_Hajdu ?
Tudtok segíteni?

Lehet hülyeség, de… Ha van pót palást a szettben, próbáld rá azt. Hátha. :thinking:

Hat az sajnos nincs.
Ezzel az eggyel jött.

1 kedvelés

Szia! Gyári vagy klón?

Klón.
Amikor szet szedtem akor frankón szorult

1 kedvelés

Bocsánat…tényleg neked is van :fist_right::fist_left:

Probalok videót küldeni

1 kedvelés

Akkor ehhez Viktor kell. Neki ha jól emlékszem már volt ilyen problémája. Gyárin tökéletes a menetezés, nálam még nem fordult elő ehhez hasonló.

1 kedvelés

a menetezése tökéletes nekem igaz eredeti nincs vele gondom.

1 kedvelés

Kozben össze raktam a dvarw omat.
Zéró problema.
Eddig.
Figyelem hogy nem e folyik.

Kozben tanulmányozom a taifunt

2 kedvelés

fent teked rá jól nem vagyok otthon nem tudom meg mutatni neked mert melózom.

1 kedvelés

Röhögök.
A fenti resze a driptip alati átmérővel tökéletesen passzol.

Tehat ha forditva rekerem rá akkor rá megy.

1 kedvelés

Fejjel lefelé tartva a decket először illeszd a helyére, kicsit nyomd be, a tömítéseknél látni fogod, egyenesen állnak-e a dolgok odabent s idekint. Ezután erősebben is nyomd össze, azt mindenképpen ellenőrizd le még egyszer, hogy a chimney pontosan a helyén van-e. Ha ez megvan, indulhat a tekerés. Nálam először forgott egy kisebbet, aztán szorult, majd egy laza pattanás-kattanás után minden alkalommal rákapott a menetre. Ha nem stimmel, próbáld meg megfordított palásttal.
Sajnos a tank már Gőzlérforgácsoló elvtársnál van, a menet nem élte túl a kb 1,5 méteres zuhanást amiben része volt. Na az általad említett tünetet pont ebben az esetben produkálta. De készül hozzá pár ezer darab palást, uh gond megoldva. Tudom, ez rajtad nem segít. :wink:

2 kedvelés

Teljesen rá lehet nyomni ugy hogy át siklik a menetezésen. Teljesen rányomom izombol de csak forog körbe.
Nem kap rá a menetre .
Át csuszik rajta.
Pipa vagyok.