Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Még kísérletezek vele. Milyen tekerés, lebegőző legyen használva hogy nekem jó legyen.

Én is kísérletezek még mert melegszik. De nagyon tetszik. Minden téren. :slightly_smiling_face:

Nekem is melegszik. Nem ertem miert.

Ha rájövök megírom. :grinning:

Hany ohmos tekerest csinaltal? Hany watton?

0.91 ohm-os, 16watton

Akkor kb egyforma az enyemmel. 0,9 15 w

2 kedvelés

Kicsit drágák lennének ezek most nekem. Érdekes, a Siren is nálam az utóbbi hónapban nem eresztett egy cseppet sem. Kezdem eltalálni a vattázást, vagy bejáratódtak a csavarmenetek. Egyébként ezek a vatták nem ilyen tankokhoz valók, egyben túl vastag, felezve meg kevés. Jobban járok, ha kozmetikai vattából vágok olyan széleset, ami nekem kell.

En ezt hasznalom ez tekercsben van. Kozmetikai vattat nem ajanlom. Az nem erre van fejlesztve.

Pedig a cipőfűzősnek van mellékíze első használatkor, a kozmetikai vattának nincs.

Ám ez a tekercses tényleg jobbnak tűnik. Az a cipőfűzős vatta egyszerűen nem MTL kazánba való, hanem valami sokkal vastagabb DL-esbe.

En ezt hasznalom mtl-be.

1 kedvelés

Mai szerzemeny. Precisio rta mtl. 0,57 ohm 15watt. Csodas izzek es meg jol is mutat a modon.

3 kedvelés

Hi. Ki mit csinal ma? Udv az ujjaknak.

Én a Siren 2 tankot rátettem az Innokin Zenith modra. Mostantól ez a szettem. Az a kék kínai Polar Night mod olyan, mint egy félmecha. Nincs benne tápegység, csak szabályzó. A Wattok körülbelül a fele, mint amit kiír, a TC mód szintén hamisítvány, egy kezdőt simán átvernek vele, ahogy engem is. Ez a mod ugyanaz lehet, mint a 75 Wattos változat, csak átírták a Wattokat. Max. teljesítményt csak a huzal szabja meg, mint írtam, nincsen benne az elektronika egy része, csk egy processzor, kijelző és egy kapcsoló eszköz, valószínűleg MOS-Fet. Az innokin Zenith porlasztós kazánja szintén kuka. Csak 9 Watton mertem használni, így is 3 nap alatt szénné égett benne minden. Original új porlasztó volt, 0,48 ohmos, én bontottam ki a celofánból. Amit a tankkal kaptam kaptam, az lehetett használt, 1,6 ohmos volt és 2 napig bírta. Ennyit a porlasztós cuccokról, legalábbis az Innokin Zenith kazánja nekem nem jött be. @Vaperina Szeretném javasolni, lehetne olyan témát nyini itt, vagy a blogodban, amiben a tagok felsorolnák mivel jártak pórul, és hogyan? Olyan fekete oldal, vagy ilyesmi a kezdők okulására, miket nem ajánlunk, hogy megvegyenek? Indokolással természetesen.


Nem sokára még bővül a csapat egy Topside lite ultroner gather kombóval.
Nah most vettem észre, hogy az asszonykám rexonája is befurakodott a képbe.

1 kedvelés

Ha elfogadsz egy tanácsot akkor én a helyedben canna cottont használnék ha már mindent szénné égetsz.

Az meg mi? Valami vicc akar lenni? Könyörgöm gyári original porlasztóba milyen cottont tennél? Nem én égetem szét, a kínai selejt hamisítvány áruk minőségéért nem én felelek. Van egy olyan mod, amin nem tudod hány a Watt, mert legalább kettővel kell szorozni, hogy egyáltalán gőzt adjon. Van egy olyan gyári kazán, amiben már 9 Watton elégnek a porlasztók, amiknek nem mellesleg ezer forint darabja durván, egy 5 darabos szett olyan 5500- 6500 Ft. Nem olcsó. A legtovább a Siren2 tankban bírja a vatta, amit magam tekerek. Ennyit a gyári, kész porlasztókról.

Pont a siren2 re céloztam. A többi meg hát felejtős. Egy jó mod meg egy jó tank plusz normális vatta meg valami emberi használatra szánt huzal és nyugodt az élet. Én porlasztót utoljára a nautilus minimhez vettem amikor még az volt a tuti tank, de pont az általad említett okok miatt adtam el.

A Sirenben csak azért égett meg eddig a vatta, mert TC módban használtam azt a rossz Polar Night modot, nem tudtam, hogy ahhoz olyan huzal is kellene, ami ezt tudja. Ráadásul ez a mod nyilván nem tud olyat. mert csak a kijelzője írja ki a hőmérsékletet, de huzalt nem választhatok hozzá, mert olyan nincs a szoftverjében, ahogy tápegység sincs benne, valami szub ohmos (0,3 ohm) Dl tankkal adják, na azon a 4 Voltos akku talán le tud adni 50 Wattot, erre hazudnak 150-et, aki nem ért hozzá, úgyis elhiszi. Teszel rá MTL kazánt 1 ohmos tekeréssel, és várod, hogy adja, de nem jön semmi, nyomkodod felfelé, amíg meg nem ég. Na ekkor áttérsz TC módra, mert olvastad valahol, hogy 215 fokig talán nem ég a liquid, de az a TC mód ugyanaz, mint a Wattok, csak megszorozva 10-zel. Szóval ilyen bóvlit ne vegyetek.