Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

1,2- es gyari tekeres. Super solb cotton. 10-15 wattig probaltam.

0.8 ohm, SS vagy Ni80 huzal. És ne sok vattĂĄt. Épp csak ĂŒljön a vĂĄjatban.

2 kedvelés

Rendben. Koszi. Meg probalom. :grinning:

1 kedvelés

mert ez nem brunhilde​:grinning: kriemhild, csak ugyan ugy a german 103 tervezte.

1 kedvelés

Hmmm
 Kreimhilde. :thinking:

2 kedvelés

Ez egy sub ohm tank. :grinning:

1 kedvelés


Nekem ezek vannak.

2 kedvelés

Sajnos ezekbe nincs annyi huzal hogy elĂ©g legyen egy claptonnak. De az ötlet nem rossz. :slightly_smiling_face: Esetleg ha van otthon pĂĄr mĂ©ter huzalod, Ă©s akkus csavarhĂșzĂłd akkor egĂ©sz hamar gyĂĄrthatsz egy kis Twisted-et. :slightly_smiling_face:

Komoly egy “fĂ©ny kard” :slight_smile:

Az ĂŒvegszĂĄlakat kiprĂłbĂĄltam a porlasztĂłsba, vatta helyett. Az sem lett az igazi, de nem folyik Ășgy, mint vattĂĄval, Ă©s remĂ©lhetƑleg nem Ă©g. A gyĂĄri porlasztĂłkban ki tudja mi van szƱrƑ gyanĂĄnt, de az eddigi kĂ­sĂ©rletek kudarcba fulladtak. Van mĂ©g nekem 1 darab originĂĄl gyĂĄri porlasztĂł, + amit a kĂ©szĂŒlĂ©khez kaptam, gyanĂ­tom, hogy mĂĄr hasznĂĄlt volt. Így is rendes volt az illetƑ, mert ajĂĄndĂ©kba adta. Azt olvasom, hogy ezek a porlasztĂłk, ha jĂłl bĂĄnunk velĂŒk, talĂĄn kibĂ­rjĂĄk 1 hĂłnapig. Akkor talĂĄn mĂ©g megĂ©ri 1000 Ft/darab ĂĄron rendelni, de ha 1 hĂ©t, vagy pĂĄr nap utĂĄn cserĂ©lgetni kell, akkor nekem nem Ă©ri meg a porlasztĂłs dolog. AmĂșgy mĂĄs a gƑze, mint a tekerƑsnek. Könnyebb, fĂŒst/köd szerƱ pĂĄrĂĄja van, amĂ­g a felĂșjĂ­thatĂłs kazĂĄn benne a vatta kanĂłccal legalĂĄbb 5 mĂĄsodperc utĂĄn kezdi adni a gƑzt, de a mod. olyan, hogy 5 mĂĄsodpercenkĂ©nt game over leidƑzĂ­t. EzĂ©rt van az, hogy idƑnkĂ©nt tĂșl sokat adok neki. NĂĄlam mĂ©g soha nem bĂ­rta 1 vatta 1 hĂ©tnĂ©l tovĂĄbb. Ha rosszul vĂĄlasztottam meg a vastagsĂĄgĂĄt, vagy a tekercs nem tökĂ©letes, mĂ©g annĂĄl is rövidebb ideig bĂ­rja. Az Ă©gett Ă­z megjelenĂ©sekor nincs mit csinĂĄlni, cserĂ©lni kell. Nem vagyok tĂșl mĂ©g azon, hogy a kĂ­sĂ©rletezgetĂ©s tĂșl sok macerĂĄval jĂĄr. A dohĂĄnyt csak meg kell venni, Ă©s szĂ­vni, az E-cigihez matek Ă©s fizika kell, mĂ©g akkor is, vagy folyik, vagy szĂ©nnĂ© Ă©gett vattĂĄt veszek ki pĂĄr nap utĂĄn, Ă©s csodĂĄlkozom, hogy rossz Ă­ze volt, a felesĂ©gem meg kirakja a ruhĂĄmat a lakĂĄsbĂłl, mert “bĂŒdös”. A gyĂĄri porlasztĂł, amĂ­g el nem Ă©getem, arra jĂł, hogy tudjak viszonyĂ­tani, ilyen Ă­ze kellene neki lenni. De mĂĄr tudom a hasznĂĄlt porlasztĂł Ăłta, hogy 14 Watt felett az is kegyetlenĂŒl meg tud Ă©gni. HĂĄt egyelƑre itt tartok. Lassan mĂĄsodik hete, hogy nem gyĂșjtottam rĂĄ, de mĂ©g nem lĂĄtom az alagĂșt vĂ©gĂ©t, ezĂ©rt nem Ă­rok a sikersztorikba mĂ©g egyelƑre. @Vaperina. AzĂ©rt nagyra becsĂŒlöm hogy lĂ©tre hoztatok egy ilyen fĂłrumot, bĂĄr mĂ©g elĂ©g kevĂ©s a hozzĂĄszĂłlĂĄs a blogodon kĂ­vĂŒl. RemĂ©ljĂŒk, hogy a tagok szĂĄma idƑvel szaporodni fog.

ApropĂł, azok a CE4 tartĂĄlyok
 A fiam ilyennel kezdte, de nem tudom, meddig bĂ­rta, mert nekem is azt passzolta ĂĄt elsƑnek, de ha nem rendeli meg azt a mĂĄsikat a Siren2 tankosat, mĂĄr rĂ©gen elfelejtettem volna az E-cigarettĂĄt. Viszont abban a pillanatban azt a Vivo gyĂĄrtmĂĄnyĂș csƑ modot szĂ©jjelkaptam, Ă©s kidobtam belƑle,az elektronikĂĄt, mert a benne levƑ fĂ©l Amperes korlĂĄtozĂĄs mĂ©g azt sem engedte volna meg, hogy komolyabb kazĂĄnt tegyek rĂĄ. MĂĄrpedig ezek a szĂ­nes ceruzĂĄk, bĂĄr a 4 Watt semmihez nem elĂ©g, a bennĂŒk levƑ ĂŒvegszĂĄl mĂ©g ahhoz a kevĂ©s ĂĄramhoz kĂ©pest is kevĂ©s liquidet tovĂĄbbĂ­t, szĂłval dryhit, Ă©s Ă©gĂ©s az elsƑ kĂłstolĂĄskor. MĂ©g arra se jĂłk, hogy ilyen aroma kĂłstolgatĂłnak tartsam meg Ƒket. Ha meg a fƱtƑszĂĄl fölĂ© töltöm akĂĄrmilyen picivel, az mĂĄr kifolyik belƑle. Nem volt ĂĄllĂ­thatĂł a hozzĂĄjuk tartozĂł mod, de valami mĂ©gis volt benne, mert natĂșr akkumulĂĄtorral mĂĄr az elsƑ pillanatban kegyetlenĂŒl megĂ©gnek. Az ĂĄltalam kĂ©szĂ­tett “mechanikus mod” pedig egyĂĄltalĂĄn nem kellene, ha legalĂĄbb az egyik kĂ©szĂŒlĂ©kem cserĂ©lhetƑ akkus lenne, de Ă­gy a tartalĂ©k akkun legalĂĄbb van egy lehetƑsĂ©g, hogy rĂĄtekerjem a kazĂĄnt, ha mindenki lemerĂŒlt.

GratulĂĄlunk hozzĂĄ Ă©s sok kitartĂĄst kĂ­vĂĄnunk! Az Ășt ugyan hosszĂș, de amint meglĂĄtod a vĂ©gĂ©t, mĂĄr nem akarsz visszafordulni! :slight_smile: Mi mindenesetre vĂĄrjuk a te sikertörtĂ©neted is amikor Ășgy Ă©rzed!

KöszönjĂŒk! :slight_smile: Mi is nagyon remĂ©ljĂŒk, hogy egyre többen Ă©s többen leszĂŒnk!

1 kedvelés

Koszonom. Most egy minikin v2- n van.

En 2009-10 korul kezdtem el gozolni. Akkoriban nagyon nehez volt. Nem nagyon volt keszulek a piacon. Kinabol innen- onnan kellett beszerezni ezeket az uvegszalas kanocos vackokat. Nagyot fordult a vilag. Fejlodott a technika. Most egy jo porlasztos tank lassan feler egy rta- val. Emlekszem meg az idokre amikor hetente kellett ezeket a porlasztokat cserelni. A 10 ev alatt nem mondom, hogy nem gyujtottam ra analogra, mert hazudnek. De lassan az is a multe.

Hali! Mit csinĂĄlok? Megszabadultam a Zeusz single tankomtĂłl (sokĂĄig barĂĄtkoztunk, prĂłbĂĄltuk a közös hangot megtalĂĄlni,de nem ment
) Ă©s most azon agyalok mit tegyek az GV Aegis minimre
 Mivel nĂ©zne ki jĂłl? Dl-ben gondolkodom szinte csak, Ă©s mivel nem vagyok egy nagy mĂ©rnök ezĂ©rt olyan egyszerƱ tankokban gondolkodom mint a Fresia (ami tudom nem dl,de levegƑsen brutĂĄl jĂł Ă­ze van minden lötyivel ) vagy valami jĂł kis poris tank (aminek aporlasztĂłjĂĄhoz mondjuk könnyen hozzĂĄ lehet jutni) 
Ötlet valakinek?

Nezd meg a kriemhild tankot. Porlasztos, german 103 tervezes, mint a brunhilde. Gyonyoru gozok es nagyon jo izzek. Feler egy rta- val.

1 kedvelés

Én most is hetente vattĂĄzom Ășjra. Az ĂșjjĂĄĂ©pĂ­thetƑsben. Volt hogy 1-2 nap utĂĄn szĂ©t kellett szedni, mert folyt, vagy Ă©gett Ă­zƱ volt. A porlasztĂłsra mĂ©g ferde szemmel nĂ©zek. Az ami benne volt a kazĂĄnban, nem tudom mennyit hasznĂĄltĂĄk elƑtte, vĂ©letlenĂŒl el lett ĂĄllĂ­tva 33 W -ra, ezzel egyĂŒtt nĂĄlam 2 napig bĂ­rta. De ez 1,6 ohmos volt, utĂłlag nĂ©zem, 10-14 Wattig engedett, Ă©s Ă©n 14,5 Watton hasznĂĄltam, ahogy a modot kaptam. Az Ășj az 0,48 ohmos erre van rĂĄĂ­rva: 14-16 Watt, de Ă©n mĂĄr 14-nĂ©l Ă©reztem rajta valami rossz Ă­zt, levittem 12, majd 9 Wattra. De Ășgy Ă©rzem valami drasztikus vĂĄltozĂĄsnak kell lennie a gƑzölĂ©si szokĂĄsaimban, vagy most kell abbahagyni. A szĂ­nes ceruzĂĄkat csak egyedĂŒl azĂ©rt nem dobtam ki, mert sokan vannak. Olyan Ășjak is, amik mĂ©g hasznĂĄlva sem voltak. A kĂ©pen lĂĄthatĂł lötyi a csomagolĂĄs kĂŒlsejĂ©n van, mert egy tasakba tettem a fecskendƑvel, amivel a liquidet adagolom. SzĂłval azok a celofĂĄnok kĂ­vĂŒlrƑl lucskosak.

Folyas ellen vegyel felso levegozesu tankot. Zeus, zeus x, a kepen lathato brunhilde. Ezek nem folynak. En is ezeket szeretem es hasznalom. Szinte folyas biztos. Persze nem hordom fejjel lefele a tankokat. :grinning:

Sorba ĂĄlltam. :grinning:

8 kedvelés

Es hogy tetszik. Nagyon szep ss- ben is. Nekem gun metal az mtl es a dl is.