Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Bor feszt , jó mulatást hozzá :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ja, jó lesz, nem szeretem a bort se, cserébe borszagban bortvedelő embertömegben csoszoghatok 4 óra kavicshordás után. Ja, az embereket sem szeretem. Micsoda buli lesz. :rofl:

Ez jól hangzik. :smiling_face_with_three_hearts: Azért valami búcsúfiát hozhatnál. :joy:

1 kedvelés

Mert megérdemled :rofl:

Lehet én csak elviszem őket, aztán hazamegyek, kicsit kivan a karom, meg a derekam, programozó test activated. :rofl:

Őszintén ,sz@r kimondani de jól sikerült :grin:
Ha számít,büszkék vagyunk rád :grin:

4 kedvelés

Köszi, a szegély szar lett, dehát az első és egyben utolsó szegélylerakásom volt.

1 kedvelés

Amúgy most nem azért, de ilyet se csinál ám mindenki, hogy meló után még sofőrködik, ráadásul olyan helyre ahova egyedül el sem menne. :hugs:

2 kedvelés

Mi @cik azt szoktuk erre mondani :
Jóvana,nemamiházunk​:rofl::rofl::rofl:
Szép lett most komoly vagyok :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Tényleg szép lett. Elfogadnám én is. :blush:

4 kedvelés

Görbe az egész :sweat_smile:

Íííívessssss :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:én már megkaptam :rofl:

Most az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy a kutya jelölte ki a nyomvonalat? :rofl:

Csak annyira el bambultam ,hogy két tankot is sikerült meg sütni mert kifogyott a lötyi . Ilyenkor meg nyugtató,hogy van még kettő ami üzemel :rofl:
Nem semmi volt ez a nap , alig bírtam csinálni valamit , mintha lustiszisem lenne​:thinking:
Na mindegy ilyen nap is kell :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ugye milyen ügyes. :grin:

Namija? Vége a fesztiválnak? :smiley:

Nem, a család még ott van…mi most vacsiztunk.

8 kedvelés

Kutyát vacsiztál? :rofl:

Ez a kamionos élet már csak ilyen… :grin:

3 kedvelés

De most komolyan, van aki szereti az embereket?!? :grinning:
Spoiler: nincs! :grimacing::grin:
Bár lehet, hogy csak a “kalauz vér” beszél belőlem?! :thinking::grinning: