Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

A egész világunk gürbe…

image

…és a mi padlónk mégis egész igyenes lett elsőre:

A fiam érdeme. Én csak a segédmunkás voltam.
Örülök vagyok! (…és büszke​:blush:!)

6 kedvelés

Amúgy ez a kép igen jó lett! :heart_eyes:

2 kedvelés

Köszönöm! Nem volt egyszerű.
A világűrből készítettem.:grin:

Jó reggelt , mai ébresztő szolgálat .

3 kedvelés

Mivel meg káveztam és ezzel meg acéloztam idegeim és egyben vissza nyertem emberi mivoltom jöhet gyermek korom kedvenc játéka a legó felnőtt verziója segédlet nélkül. :sweat_smile::joy:


7 kedvelés

Kitartást hozzá! Mi lesz ebből?

Egy nagyából 30 méter hosszú berendezés vége ami a réz 8mm-es átméről kiválasztott méretben le húzta és szigetelő egyben után kipakolja úgynevezett kannára.


1 kedvelés

Sziasztok :vaperina: most indulok a Gellért fürdőbe! :grinning: :sunglasses: :sunny:

2 kedvelés

Akkor fáradt rongyos testemnek :rofl: egy kis meleg víz Leányfalu


6 kedvelés

A padon lévő rongyok közül melyik a Te tested? :rofl:
Csak hátha egyszer találkozunk és felismerjelek :sweat_smile:

Alsó kép jobb sarok mert a fejem hátra van doltve és jobb kezem az örömben :grin::rofl:

Egy jobb kép mert a vape eszközöm és a lábam is látható mint Culombo nejének :rofl: erről fel fogsz ismerni :rofl::rofl::rofl::rofl: + Borsodi :shushing_face:

Ha jól emlékszem akkor Colombo nejének 40es volt a lába és a kutyája kopó az én lábam 44,5 és Amsztafom van sok a hasonlóság :rofl::grin::joy::joy::joy:

3 kedvelés


Pirítás van a maximumon… A napi km adag után… :articulated_lorry::dash::dash::dash:

8 kedvelés

Tegnap, mikor az ég a földdel összeért:

Vác felett kb 13:00 óra, gyülekezik a felhősereg.

https://www.godidojaras.hu/tegnapi-heves-zivatar/

8 kedvelés

Na…akkor kezdődhet a takarítás. :+1:t4:

7 kedvelés

Disharmonikus a kép 2 ponton 1. Sárga ecset 2. Nem lett volna a képre illő mod feketében :thinking::rofl:

1 kedvelés

Sajnálom, a harmonia eszembe sem jutott. :grin:

Elég lett volna ide egy sűrített levegős flaska :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az csak a nagyobb port fújja ki, ráadásul kondenzál így a maradék porral fasza kis elegyet képez. Nekem még soha nem sikerült sűrített levegővel kitisztítani a gépet így már nem is erőltetem.

Ezt ha megfújod levegővel, akkor max beljebb kerül a por. :grin:

2 kedvelés