Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Hozzám senki nem akar jönni füvet nyírni ? :rofl::rofl::rofl::rofl:Igaz itt lebzselek megint :grin::grin:

Én már megcsináltam mindent, követ hordva vágtam füvet, mindezt a társasház harmadik emeletén! :sunglasses:
További tanácsokért nyugodtan keressetek! :grinning:

1 kedvelés

Nyirnék én füvet is, ha lenne :joy:

Tudok intézni ha annyira szeretnéd… :slightly_smiling_face: Ez?

3 kedvelés

Jól néz ki, de másét meghagyom… :joy:

1 kedvelés


A barnás rész kéne,hogy fehér legyen .
Egész nyáron azt mondtam túl meleg van .
Sajnos most már nincs kifogás , ha csak nem fog esni :rofl::joy::rofl:

A lehetetlen nem létezik, akár még eshet is! :grinning:

Ejjjh de rosszul esik magamnak dolgozni hétvégén :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Túl hideg. :thinking: :grin:

Úgy döntöttem, hogy a squonk most kicsit pihenni fog, így elmostam a Profile RDTA-t ( ami ugye RDA-ra van szerelve ), majd ki is cseréltem a pin-t a teli opcióra. Újra be lesz üzemelve a Smok Rigel MOD, annak a tetejére megy a kicsike és ezt is csepegtetni fogom, mert a drippelésnek különös varázsa van számomra. :blush:

2 kedvelés

Sajnálom, ezelőtt 2 nappal már esett. :joy: Jön a jó idő. :blush:

Fehér lesz az. Megvárod a havazást és minden rendben lesz. Én addig már nem fognék neki :rofl:

És meg is történt, pikk-pakk! Ízre is hozza a kötelezőt vagy még többet. :blush:


8 kedvelés

Dinner Lemon tart?

Melon Twist, nehezen de elfogyott. A minősége kiváló, de nem igazán az én világom. Most a már bekevert Berry Blast van benne, tökéletes csepegtetéshez ez a kis 30 ml-es flakon. :blush:

Megint nagy a pofám, de milyen szívesen hodozgatnám. Az annyit jelentene, hogy nincs falszomszédom és kertes. Bâr tudom annak is meg van a maga előnye, de hátrânya is egyarânt…

Mára elég is volt vásárolni a családdal , rendet rakni , a kertben a kutyák csapdáit meg szüntetni , hulla vagyok :rofl::rofl::rofl::joy::joy:

Mára nekem is…az én testem nem fizikai munkára lett teremtve. :rofl:

7 kedvelés

De jó vagy, igyál egy sört ha vettél :rofl:

1 kedvelés

Nem lehet, mert el kell vinnem az asszonyt borfesztiválra. Meg nem szeretem a sört. :grin: