Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Mivel készülsz?

Nehogy lemerüljek,vagy kifogyjak​:joy:
Nem,én nem versenyzek,volt katonatársam kisVida,és van pár elvetemült haver akikkel régen jártunk versenyt nézegetni is :crazy_face::crazy_face::crazy_face:
Egy a lényeg,kilincs el előre :muscle:

1 kedvelés

Akkor borotva, tetkó fényesítés,aksi töltés?

Naná:rofl:és a fejemet is ki kell fényesítenem :stuck_out_tongue_winking_eye:

A megjelenés igenis fontos :grin:még nekünk kopaszoknak is :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Tudom…az öcsém még a pomberes időszakában borotválta a fejét…:rofl:

Na ez jó…jártam én is így a 21700-as aksimmal lefóliáztam úgy,hogy nem volt kontakt…

Azért a sztorihoz hozzátartozik, hogy egy Lii-500 Engineer töltőt nyúzok kis átalakítással, és az elvileg xx650-ig fogad akkut, a 700-asok már nem passzolnak bele(ezért alakított). Ez meg tudta gyötörni az akkufóliákat lánykorában.

Semmi különoset, csak nézegetem az új caimant :blush:

4 kedvelés

Khmm, de ez még nem a te asztalodon pihen?! :thinking::joy::slightly_smiling_face:

Dehogy​:joy:tudod nem vagyok sbs párti :crazy_face:
Csak,csak,csak ha valaki esetleg megkívánná:joy:

1 kedvelés

Tényleg! Annyira a tankra koncentráltam, hogy az fel se tűnt :slightly_smiling_face:
Szép szép, de én a diplomatra lennék már kíváncsi :pensive::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Link? Hol van?

Szep kis tankocska.

Tudooood az olaszok az elsők :joy:
Olasz oldalon láttam​:smiling_face:

Nincs még…

Én nézegetem az új kupakokat a billre, amiket megrendeltem, de még nem értek ide, de nem várom ám nagyon, dehogyis, csak úgy. :rofl:

Meg alin nézegem a switcheket, kéne párat rendelni tesztelgetni, de minek? Na, ez jó kérdés, de kéne pár másfajta.

Caimanra lesz pénz? Na ez egy jó kérdés!

124.90

Hmmm, hmmm, határeset, hmmm.

A csoportba jelentkezéshez olaszul kérdeztek, remélem jól válaszoltam, nem volt kedvem guglizni :joy::joy::joy: