Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Ilyeneken nehogy felkapd a vizet, nekem a 2. Zq Essent előbb volt szétszedve, mint beüzemelve :smiley:(igen bizarr hibajelenség 0km-es modon​:crazy_face:)

Mi volt?

Abból a képből semmit sem tudok kihámozni. Még azt sem, hogy az egy nyák -on pattogó lemezrugó, vagy van e neki rendes mikrokapcsolója, és az a sárga lemez más célt szolgál? A nyomógombot sem látom, hogy mit nyomna. A képet jobban kikozmetikázni én se tudnám, mint Kinga. Ha nem látszik a csavarokon, hogy szétszedték, meg lehetne próbálni a garanciát. Amúgy nekem nincsen még olyan méretű torx csavarhúzóm sem, amire ezek járnak. Bár lehet, hogy ennek a modnak még a csavarjai is másmilyenek, mint a többiek.

Csak ismételni tudnám magam de nem akarom…

1 kedvelés

Akkor Jani megszakérti, ha azt mondja kuka, akkor összerakjuk és visszaküldjük, hogy szar, nem tüzel, azt kész.

Addig majd vadászunk neked valami modot…

1 kedvelés

János kipattintja,meghegyeli osz’ múkodj :stuck_out_tongue_winking_eye:

Van itt deszkám is hozzá…

3 kedvelés

Csak nem olyan ,ami,az èn hèrámba is passzolna? :grinning:

Olyan is akadna…

2 kedvelés

De miét Jani? Tönkre ment?

1 kedvelés

Nem,még bírja,csak eszembe jutott,megint az amiről a múltkor beszèlgettünk.Megèrdemelne egy bf 60-as deszkát. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azt nem lenne egyszerü bele tenni.

Apu kezdődik :flushed:

5 kedvelés

Kontakt. Olyan alacsony a negatív oldalon a dudor, felfeküdt a leharcolt 40T az akkufóliára​:smiley:
De ugye okos gépészembernél 12óra meló után nem ez az első gondolat; vörös köd le, műszerészkészlet, 3p múlva az egész kiterítve előttem az asztalon, a kölök meg ijeddt szemekkel pislog hátul. Utána kezdek vakarózni, h tán meg kéne próbálni 18650+adapter kombóval​:grin::grin::grin:
De így tudom, hogy egész szép munka a bele, nem olyan kínai kókány, mint a nagyátlag.
Utána körbevágtam a két öreg 40T alján a fóliát és csodásan megjavult!
Felhasználóhiba :smiley:

3 kedvelés

Fradi - Honvéd? :rofl:

Azt nem tudom mert állítólag több csatorna is van a tévémen,csak bekapcs és zörögjön valami :joy::joy:

134 bejegyzést új témára osztott fel: Festészet, rajzolatok

Olyan nem lehet hogy lemerül :blush:
VAN MÁÁÁÁSIK :joy::joy:
Szép lesz :wink:

2 kedvelés

Azert fel kell állni, minenni a konyhába…

Holnapra készülök :grin:

6 kedvelés