Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Old Mcdonald had a farm , iiiya iiiya oooh XD !

1 kedvelés

AmĂșgy az megvan hogy ez az un. NR-R-NR huzal ?

1 kedvelés

Non resistance-resistance-non resistance
 Így akkor mĂĄr Ă©rtem. :slightly_smiling_face: Nem tƱnt fel, a 8 Ă©v alatt most mĂĄsodszor hasznĂĄlom ezt a kifejezĂ©st. :sweat_smile:

2 kedvelés

Igen Ă©n meg a kĂŒlöncöncök között is kĂŒlönc vagyok XD , amĂșgy abbĂłl nagyon szeretem ezt a hegesztett huzalt hogy ha esetleg olyan elektromos eszköznek kell pĂłtolni tekercset ami hasznĂĄlja pl â€œĂ¶ngyĂșjtó” akkor remek alternatĂ­va mert a nikkel forraszthato , mivel a kĂ©t vĂ©ge Ășgy tudom nikkel vagy nikkel ötvözet Ă©s hat ugye lĂ­tium akkuk összekötĂ©sĂ©re is nikkel szalagokat alkalmaznak ĂĄltalĂĄban olyan eszközökben mint laptop vagy e roller akku :slight_smile: .

3 kedvelés

Asszem kene takarĂ­tani XD .

3 kedvelés


Nagy kupi lett
 De össze raktam, megtekertem, Ă©s megy
 Ez a fontos
 :grin:

13 kedvelés

14 kedvelés

Kedden jön a padlóm :sweat_smile: lesz nagy meló nekem is :smile:

4 kedvelés

szĂ©p lesz :wink: ha nem esne az esƑ nĂĄlunk,lenne mire nĂ©znem nekem is :blush:

4 kedvelés

SzĂ©p kis terĂŒletecske :+1:nah de viszont igy legalĂĄbb a kardioedzĂ©s is letudva​:slightly_smiling_face::dash::dash::dash::dash:

3 kedvelés

Håt lustizås és nagy kevergetés

13 kedvelés

Kint még szårad, szóval takarítås


10 kedvelés

Ide is jöhetnél :rofl::raised_hand_with_fingers_splayed:

3 kedvelés

De honnan tudod melyik hova valĂł :thinking:

3 kedvelés

Jaj dråga, ez is csak azért mert mår olyan mocskos volt, hogy mår engem is zavart, ami nagy szó. :rofl:

1 kedvelés

Jó kérdés
 :thinking:

Ja, lefényképeztem. :disguised_face:

7 kedvelés

Azonban, ha csakĂșgy talĂĄlomra rakod Ƒket vissza, akkor mĂĄris kĂ©sz a 21. szĂĄzadi Enigma! :wink:

4 kedvelés

Igazåból vakon gépelek, de csak a csalåd miatt nem ilyet vettem annó. :grin:

5 kedvelés

Nagy munkába fogtál cimbora
 :grin::+1:

1 kedvelés

A mĂșltkor lĂĄttam csupa smiley billentyƱzetet, programozĂłknak ideĂĄlis :rofl::rofl:

5 kedvelés