Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Szia! A Strawberry Lemonade-t a dobozán leírta szerint tényleg 3 napig kell érlelni vagy tovább? Mert párom rendelt múltkor és ma telt le a 3 nap, de kóstolás után neki még nem hozta a várt ízt. Lehet, hogy kell még neki idő vagy megmarad az íz?

Sziasztok!
Mai nap csúcspontja! Megérkezett a nyeremény! Szuper illatok! Lassan szép sorba mennek a keverőbe! Mégegyszer nagy-nagy köszönet Nektek!

5 kedvelés

Köszönjük a részvételt. :smiling_face_with_three_hearts: Fogyaszd őket egészséggel!

1 kedvelés

Nagyon bejön ez a zöld trutymó :grin:

3 kedvelés

Mai paros. Centaurus- Taifun gtr, Minikin V2- Expromizer V4

4 kedvelés

Sziasztok!
Vandy Vape Berserker V2 MTL/RTA . Felpróbáltam az osszes AFC-t! A 2-essel szűk kellemes Dl elérhető, nekem az 1.4-es hozza a remek MTL-t. Folyást egyenlőre nem tapasztaltam, zseniális megoldás hogy tekerés alól cserélhető az AFC! Negatívum a 3ml kapacitás!

5 kedvelés

Mai alkotás XD .

3 kedvelés

:blush::yum:

5 kedvelés

Ez micsoda?
Azt látom, hogy 3D nyomtatott, de mire megy fel?

1 kedvelés

Irodai munka szett… :smiley:

4 kedvelés

Hoppá azt hittem ment az őrlő is de akkor nem pótolom :slight_smile: .


Ő neki van egy klonja nekem és hozzá kellene bele .
Ami még a mit csinaltamhoz tartozik , sikeresen újra töltöttem egy nem újratölthető nyomtató tintapatront XD igaz hogy most mind 3 szín csak kék de na , estére beindultak a sárga fúvókàk is :slight_smile: .

2 kedvelés

Megjött Végre teljes a szett, odin és brünhilde

7 kedvelés

Nos , tegnap kaptam de attól függetlenül a "reggel " jól indult , kézi filter és retro music egy MD lejátszóból :smiley: , plusz még csinalgatom , helyre kell rakni kicsit de alapjáraton szerencsére jó állapotban volt :slight_smile: . Iiiiiiiiimàààdom :smiley: !

5 kedvelés

Átitatom aloe Vera-val a brüncit…

6 kedvelés

Uhhh halljatok , ezt így ide tervezték XD (remelem látszik )!

2 kedvelés

Mik azok a csapágygolyók a huzalon? :thinking:

4 kedvelés

Én sem unatkoztam megtraktoroztattam a szettet :sweat_smile::slightly_smiling_face:



10 kedvelés

Nem tudom , kínai kollégákat kérdezd XD .
Lehet hogy nem volt annyira jó a hegesztő :man_shrugging:.

1 kedvelés

Érdekesen néz ki. Működik? :slight_smile:

1 kedvelés

Hallod fogalmam sincs XD , mármint működik , nincs vegyszer íze , csak nem tudom hogy performance terén lehet-e jobb .

1 kedvelés