Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Hali.SikerĂŒlt elsƑre megvattĂĄzni?Hanyas magra tekerted?:grin:

Szia. Igen. 2,5 7 menet.

1 kedvelés

Eleinte prĂłbĂĄltam 2es magra tekerni 30as ss316bĂłl,de ĂĄllandĂłan megfolyt.AzĂłta Ă©n is 2,5es magra tekerem.ElsƑre fura volt,hogy nincs ,“vattapuffer”,de mĂĄr hozzĂĄszoktam​:grin:

2,5 28ga kanthal. A liquid kontroll neked jol mukodik? Itt a tankot tekered a deckre. Ahogy vissza forditod nem tud folyatni az uveg palast nem tud elmozdulni?

Nem,nĂĄllam nem fordult elƑ.A levegƑszabĂĄlyzĂł kissĂ© nehezen mozog,de azt meg nem nagyon szoktam ĂĄllĂ­tgatni.

Ejj de fura ez most. Pedig ilyennel kezdtem. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

En is valami ilyennel kezdtem. Uvegszalas tank. :grinning:

Ez mår vattås. De volt uvegszålas is. Azt fantasztikus ízek követték ha elégett :slightly_smiling_face: mint az égett gumi. :grinning: Ezt meg most raktam össze, van még 3 ilyen csövecske. Tesztelem az akkuikat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok el fogyott az ellenållås huzalom:(( de nincs gåz szétszedtem egy hajszårítót és egy csomó 2,5-3 magu huzalom lett kanthal és ni80

ElkezdƑdött!!! MegĂ©rkeztek

Szia pontosan mire Ă©rted a mondatod ?

HĂ hhh :smiley: Ă©n pont ilyet vadĂĄszok XD .
Na de hogy ki mit csinĂĄl is legyen XD .

1 kedvelés

EladĂł az Ego pĂĄca, ha Ă©rdekel, csak mĂ©g nem tettem fel hĂ­rdetĂ©st. 4db van összesen. Írj ha Ă©rdekel. :slight_smile:
Támogató leszel tƑle. :smiley:

Igazån a kazån érdekel inkåbb , és a ki mit csinål rovat most hogy végre 3 hónap utån megjöttek a cuccok :smiley: !

2 kedvelés

A kazĂĄnt lehetƑleg a csövekkel egyĂŒtt adnĂĄm. :slight_smile:

Sziasztok. Mi a helyzet? Reg nem voltam. Miota meg van a taifun gtr mtl rta- m elegedetten hasznalom. Mas nem tortent mostansag. Dl- rol teljesen at alltam mtl- re.

2 kedvelés

Megjött az Ășj kicsike. FEV 3

3 kedvelés

Szia! Gratula, szĂ©p! És az Ă­zek milyenek? ElĂ©g nagy a kicsike!

Ma nekem is csereltek az intaste- ben a dotmox 75- met. Kijelzo hiba miatt. Nem volt masik. Igy ez lett helyette.

2 kedvelés

Újra az enyĂ©m :smiling_face_with_three_hearts: köszönöm @Kristof_Csorba

3 kedvelés