Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

4 kedvelés

Haver ez az Ă©n berserkerem? Azaz csak volt.

Ugy1985 ?
Akkor igen :smiley: .

Viszont, a kozmetikai vattĂĄban, ĂĄltalĂĄban van mƱszĂĄl is, ami nem igazĂĄn bĂ­rja a hƑt. Sima vattĂĄbĂłl, ami hasznĂĄlhatĂł, az a DM Ebelin bio vatta Ă©s a gyĂłgyszertĂĄri sebĂ©szeti vatta. Ezek mƱszĂĄl mentesek.

Ma készítettem egy Avatar clone kåbelt XD .

!

2 kedvelés

3 kedvelés

Na csak sikerul az mtl​:grinning: . Kezdek bele szeretni. Ez a kazanom nagyon jol sikerult. Koszi a segitseget. Ki tartottam. Expomizer v4.

3 kedvelés

GratulĂĄlok. Nekem ez tĂșl szƱk Ă©s meleg volt. :smiley:

1 kedvelés

Ugy latszik nekem ez jon be. Nagyon szeretem igy par nap utan. Ehez hasonlo tankokat tudnal ajanlani? Tyfun prime- ra gondoltam. Az ilyen lehet csak premium minosegben.

1 kedvelés

Szerintem Kayfun-ra gondolsz. :slightly_smiling_face: Azok mindegyike leszƱkĂ­thetƑ annyira mint az Expromizer teljes levegƑn. Illetve mĂ©g a Taifun GT, a legelsƑ ami tĂ©nyleg olyan szƱk mint a fene. Meg ott a Berserker, meg nekem a Glaz Mini is elĂ©g szƱkös volt. Meg az lassan is izzitott, Ă­gy abba (ha veszel) kanthalt kell tenni. :grinning: Huh meg nem is tudom mi volt mĂ©g :thinking:
Taifun GTR azt hiszem.

1 kedvelés

Bocsi. Igen el utottem.:grinning: De a taifunok is nagyon jok azt hallani.

Volt pĂĄr darab. ValĂłban jĂłk. :blush: GT2 4x volt, eladtam-hiĂĄnyzott-visszavettem. :grinning:

Nekem ezzel az expromizer v4- el vegre bejon az mtl. Vagy meg a porlasztos nautilus gt- t szoktam hasznalni. Az is nagyon jo pedig porlasztos tank.

1 kedvelés

Ma munkaban.


Dotmod 75 expromizer v4 1.17 ohmra tekerve. Vegre megtalaltam az mtl- hez nekem valo drotot. Kanthal 28ga. 2,5 mag. 6-7 menet szethuzva. Igy mar bejon az mtl. Nem is szivok kb ket hete dl rta- t.

4 kedvelés

Sziasztok! VĂ©gre megjött, gyorsan meg is tekertem ! Új kedvenc ! Ni80 2,5 magon 8menet egy kis Gorilla V2-el.

4 kedvelés

Na ma megrendeltem a taifun gtr- t. Nagyon kivancsi leszek.

Szebb mint gondoltam. :heart_eyes:

Üdv! TudnĂĄtok nekem mindani egy tipikusan “gyors” clapton huzal összetĂ©telt!?

Szia. Ni80 az jĂł gyors. :slightly_smiling_face:

Na meg jott a taifun gtr. Egy elmeny.

3 kedvelés