Sziasztok mecha móddal kapcsolatban érdeklődnék

az emberek túl aggódják a mechákat… sok buta DL-es baleset miatt amik vagy 6-8 éve történtek rosz fajta akkukal, zsebben benyomódó gombokkal., és mert a DL-esek szeretnek 0,1 ohm-ra építeni.

MTL mechán gyerek játék… legalábbis én elég gyerek voltam amikor elkezdtem egy kb 8 évvel ezelőtt :stuck_out_tongue:

Építsd meg, próbáld ki egy reg. modon, számolj/olvasd le az ampert, nézd meg az akkud tud-e annyi ampert, használd egészséggel, kalap kabát.

Kevesled a gőzt/hőt egy menettel kevesebbet, ha sokallod akkor egy menettel többeta coilra.

ha nagyon melegszik az akku használat közben, valami el lett rontva. megijedni nem kell, mert kb 60-70 °C-ig tuti nincs probléma de vagy a build nem stimmel vagy az akku kaki.

Vaperként akkut úgy kéne venni, hogy azonnal azt nézni hogy mennyi a CDR értéke, de sokan továbbra is a kapacitásra vannak ráfeszülve. Nem érdekel hogy hány slukk/nap után merül le az a 3500mAh ha közben 80°C az üzemi hőmérséklete, nekem elég a 2500mAh de az hozza biztonságosan a 25A-t is.

nekem mindig is egy problémám volt a mechanikus modokkal… túl merítettem az akkuimat lustaságomból fakadóan.

8 kedvelés