Szét húzott tekerés mtl ben

Sziasztok én kíváncsi lennék a szét húzott tekerésekre ha valaki csinált már olyat mtl ben esetleg ha lenne róla videó megnézném.És milyen huzallal van ízre gőzre mennyivel másabb a szét húzott tekerés mint pl a sima ami egymás melett van szorosan.Ki akarnám próbálni ehez kéne a video ki hogyan szokta pl 7 menettel.:wink::grinning:köszi szépen előre is.

9 kedvelés

@Andras_Barton keresnek. :slightly_smiling_face:

Amúgy videó:

:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

meglesem akkor :wink::+1: köszi

7 kedvelés

15:07-től az érintett rész :wink:

5 kedvelés

néztem,ki is próbálom artemisbe milyen lehet csak nekem coil jigem van nincs ilyen kimondottam tekerő segédem​:wink::grinning:

6 kedvelés

én próbáltam a 3mg szívni de mint a hegyi levegő nekem így 9mg alapot használok de nézek egy 2.5 fúró szárat max akkor megoldom.Köszike​:+1::grinning:

7 kedvelés

Hello Szabolcs,

A fúrószár jó ötlet, azon begyakorlod és majd menni fog a Jig-el is, de létezik kimondottan a hézagos tekeréshez menetes tekerősegéd.

Az Inokin Ares2-hez adnak is Phil Busardo ajánlásával.
Derűs Estét.

6 kedvelés

na egy ilyet jó lenne be szerezzek külön nem lehet hozzá jutni vajon? :grinning:

6 kedvelés

már találtam is külön alin :+1::wink:köszi szépen

7 kedvelés

Ezzel még én is fogok játszani szerintem. :+1: Eddig szorosakat tekertem, illetve gyári tekercs. Azt sem tudom milyen fajta, de működik.
Több th, jobb ízek? Legyen.

3 kedvelés

nem rossz a szét húzott tekerés csak a deck sem mindegy ugye,hogy bele lehessen rakni a szét húzott tekerést legyen hely a tekerésnek.Nekem pl a merlin nanoba nem fér bele a szét húzott tekerés abba csak 2 mag megy össze nyomva mert ugye kicsi a hely benne.:blush::wink:

6 kedvelés

Szervusz Szabolcs !

Erre találták ki a 0.25 ös kanthal huzalt ! Kettes magra 4 menet 1ohm, és az elfér bármiben !

8 kedvelés

Veszel egy ares 2-t es van benne sima és hézagos tekerő segéd is. Es lesz egy kazánnal több is neked. :grin:

3 kedvelés

az tán van nekem tekerő segédem a fiókban de a szét húzott tekerést én coil master tekerő segéden csinálom meg álltalában​:blush::wink:

1 kedvelés

Szervusz Szabolcs !

Én meg egyszerűen egy kettes fúrószárra tekerek és csipesszel megigazgatom ! Még amikor a helyére van fogatva ott is benne hagyom a fúrót és ha kell csipesszel még ráigazítok ! Nekem így kényelmes nem kell tekerősegéd 10 centi hosszú , nem lehet vele bánni ! :wink: :innocent:

4 kedvelés