Szét húzott tekerés mtl ben

Sziasztok én kíváncsi lennék a szét húzott tekerésekre ha valaki csinált már olyat mtl ben esetleg ha lenne róla videó megnézném.És milyen huzallal van ízre gőzre mennyivel másabb a szét húzott tekerés mint pl a sima ami egymás melett van szorosan.Ki akarnám próbálni ehez kéne a video ki hogyan szokta pl 7 menettel.:wink::grinning:köszi szépen előre is.

8 kedvelés

@Andras_Barton keresnek. :slightly_smiling_face:

Amúgy videó:

:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

meglesem akkor :wink::+1: köszi

7 kedvelés

15:07-től az érintett rész :wink:

7 kedvelés

néztem,ki is próbálom artemisbe milyen lehet csak nekem coil jigem van nincs ilyen kimondottam tekerő segédem​:wink::grinning:

6 kedvelés

Szia Szabolcs! Jigen egy kicsit macerásabb mivel rövidebb mint ez a tekerő segéd, amit használok. Ha van fúrószárad vagy csavarhúzód, ami megfelelő átmérővel rendelkezik, azon már könnyebb. A hézagos tekercs könnyebben hül vissza, és úgy vettem észre még, hogy jobb ízeket ad egy picivel, kicsit th-sabb is, ami nekem kell is, mert 3mg nikotin alatt nem sok mindent érezni már szoros tekerés esetén, és kevésbé kokszol. Gőzmennyiségre nem tudom, azt nem nagyon figyeltem :sweat_smile:.

6 kedvelés

én próbáltam a 3mg szívni de mint a hegyi levegő nekem így 9mg alapot használok de nézek egy 2.5 fúró szárat max akkor megoldom.Köszike​:+1::grinning:

7 kedvelés

Hello Szabolcs,

A fúrószár jó ötlet, azon begyakorlod és majd menni fog a Jig-el is, de létezik kimondottan a hézagos tekeréshez menetes tekerősegéd.

Az Inokin Ares2-hez adnak is Phil Busardo ajánlásával.
Derűs Estét.

7 kedvelés

na egy ilyet jó lenne be szerezzek külön nem lehet hozzá jutni vajon? :grinning:

6 kedvelés

már találtam is külön alin :+1::wink:köszi szépen

7 kedvelés