Szerintetek van értelme kóstolgatásra venni egy RDA-t?

Csak ma délután szívtam: sárgadinnye, royal, kentucky, obsidian, eper menthol.
Nekem is ez vált be változatosságra, ízvakságra :+1:

1 kedvelés

Én meg ezért használok kilencet​:joy:Az RDA arra kellett hogy amit pl.a sógorom adott,abba kellett volna öntenem.Elég lett volna,hogy rájöjjek,hogy majdnem kihánynivaló.Most önthetek ki egy csomó liquudet az RTA-mból és kezdhetem előről az 1 napos elmosott tankom újratekerését.

3 kedvelés

Most hülyének nézel,ha azt írom,hogy itt ülök és pár szívás után másikba szívok és már kb.az ötödik ízt szívom 20 perc alatt?:joy:

1 kedvelés

Szoktam néha én is, de minimum hármat egy nap :+1:teljesen ok szerintem.
(Hátvagyénishülyevagyok).:grin:

2 kedvelés

Én úgy szoktam mikor épp nem volt rda-m (most sincs, de a bevállt ízeket veszem), hogy csak a vattát itatom meg azt rta-ban, és ha fincsa akkor töltöm meg. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Cseles :+1:
(Tudom fokozni…megszagolom, párszor megnyalom, abból már lehet sejteni :grin: bár nyalva erősebb).
Ez jó lehet vészhelyzeti nicpótlásra is, ha fellép valami műszaki gond.

4 kedvelés

Úgy nekem töményebb, meg volt amikor csípett is. De az is jó módszer. Kinek mi, itt minden szubjektív. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

nekem is bevált csak a vatta áztatás és ha olyan akkor csak rá a kémény és kostolás csak ezért nem vettem volna rda-t bár van egy pár :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Viszont üvegszállal akkora th-t és ízt kaptam a “fehérben”, hogy sokkolt :roll_eyes::grin: sajnos nagyon tág a levegőzése nekem, arra viszont rájöttem.

1 kedvelés

Engem csak a számomra szép RDA-k vonzottak. :blush:

7 kedvelés

:heart_eyes:
Gondolom ezt miért vetted :slightly_smiling_face:

Üvegszállal szerintem óvatosan, ha túl szoros akkor azt is perzselheted, a levegőzés pedig, hát… Az egy DL RDA. :blush: De persze meg lehet bűvölni, hogy jó legyen számodra is. :slight_smile:

2 kedvelés

Ismersz már szerintem. :hugs: :heart:

Ez bizony szépséges, ráadásul véleménynyilvánításra is abszolút alkalmas! :heart_eyes::grinning:

Végül is egy faluból valók vagyunk (majdnem) :slightly_smiling_face:

Még ki kell tapasztalgatni. De meg lesz manipulálva :+1: pár cseppes pufferként meglepően jó, tényleg.

Riscle - Pirate King V2, de az elődje is ritka szép darab. :blush:

2 kedvelés

Van az a szám, hogy “Egy vérből valók vagyunk!” :innocent:

3 kedvelés

Ennek örülök, tudtam, hogy jó helyen lesz nálad. És ez sem megy veled szembe az utcán az tuti. :slight_smile: (Mert nincs is lába… :rofl: )

3 kedvelés

Ismerős Arcok kedvenc :heart_eyes:

2 kedvelés