RDA kérdések

Sziasztok! Kicsit változtak a tervek, RTA helyett RDA mellett döntöttem a Podok mellé, mert első körben a kóstolás lesz a fő feladata, de ha megtetszik nem zárkózok el a squonkolástól a jövőben… :smiley:
Amit veszek holnap használtan: Sigelei Fuchai 21700 squonk mod + Recurve RDA (V1)
Ahogy olvasgattam ezekkel az RDA-kkal a legkönnyebb kóstolgatni, vatta ki-be és mehet is az új íz.

Kapok elvileg egy kis huzalt és vattát mellé, de utána már magamnak kéne intézni. Sokat olvastam a fórumot a huzalokkal-vattákkal kapcsolatban, de semmivel nem érzem magam okosabbnak :smiley:
Az építés teljesen tőlem függ, hogy milyet szeretnék? Rendeltem BP mods vattát 3-as átmérővel, huzallal viszont full vakon vagyok mit kéne. Milyen fajtájú huzal felé kéne elindulni, milyen ellenállással? Aliexpressről rendeltem egy vegyes 8x6db-os huzal szettet, ezzel majd tudok tesztelni, de nem igazán bízok az Alis eladókban, főleg, hogy 1100ft volt a szett postával… :smiley:

Valahol Alien Claptont olvastam, hogy nagyon jól muzsikál RDA-kban, ezekből 0,45ohm körülieket találok csak kb, ez jó lehet?

Hát a mod az nem mai darab. Az rda val nem lesz gond . A dróttal meg :thinking: ha kerek tányéros Daemon killert vetted nem lesz gond

1 kedvelés

Nekem ez van:
IMG_20230813_143637|556x500

A kedvedért most megtekertem: 5menet, 3as magon, 0.47 Ohm 40 Watton nekem megfelel…e-felett az Augvape Intake szűk DL single kazánomban számomra már túl meleg a gőz (hűvös gőz párti vagyok). Még az aromamentes alaplének is kitűnően adja az ízét!!! Sajna aromám nincs tesztelésre (nem élek vele), de tuti brutál lenne a kazán ízvisszaadása. Kitűnő huzal.

Ja, és jelentem 40 Watton is jól teljesít a Cotton Clouds vatta …teljes vastagságban (3mm) használva.
Mondjuk szomjas is a kazán az eddig megszokott 0.65 Ohm tekeréshez képest…vedel mint a gödény :rofl:

3 kedvelés

Ahogy nézem A1-es. SS316L - Ni80-nál nagy különbségek vannak, vagy ezt már teljesen egyénenként lehet csak kitapasztalni, hogy mi válik be?

Én amúgy ss316L 28ga-s szálhuzalt használok :slight_smile: 17-20Watton, szóval nincs viszonyítási alapom.
Ezt most kívételesen a kérdésfelvetésed miatt tekertem mert van 1 tekercs alien clapton elfekvőben…és mert volt hozzá kedvem :slight_smile:

1 kedvelés

Közben elpöffentettem 4ml-t 1óra alatt. Csípem, hogy telipofából jön a gőz, de ki győzi ezt tankolni :grin:

Jó lusta drót :smiley: Van még nekem is ugyanilyenből vagy 3 méterem. Első slukkra kis unottan pöffent valamit… Na de másodikra, mikor már meleg :sweat_smile::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Ami a szíved vágya azzal tekered . De a durva tekercsek lassan melegszenek és igen csak nagy gőzt eredményez a nagy felület . Ha gondolod meg tekerheted 20 ga Ni80al vagy k1 el . SS sajátossága melegítés közben változik az ellenállása. Nem zavaró .

geekvape fused clapton wire 24ga*2+32ga
Dulvaság :rofl: kanthal kombi

2 kedvelés

0.25 Ohm?

0.11ohm miután bemelegszik :joy:

gondolom a squonk tartály helyett egy katétercsövön mini búvárszivattyúval pumpálod fel egy hordóból az üzemanyagot :joy:

Profile rdta fék Bowden jön fel :rofl: . Dry hit még nem volt . Nem is lesz olyan forró tud lenni a palást nem bírom tovább :joy::rofl:

a palást itt is forró…be is fejezem a mókát. Szóval a lényeg, az olcsó Cotton Cloud vatta az első pillanattól szuperül tette a dolgát 40 Watton. :+1: Továbbra is bátran ajánlom

Nitrous+ és Dead Rabbit Solo RDA-ban nálam ez vált be. 40-45W tartományban kiegyensúlyozottan hozza az ízeket.

1 kedvelés

Csak erős idegzetűeknek: Coilology multi strands fused clapton 2-28/9-38/36 :laughing:

4 kedvelés

Szia. Én a dead rabbit-be 6 fajta tekecset próbáltam, és igazából nem lett meg a kedvencem, mindegyik nagyon jó ízeket adott, coilology alien (3/28-36) selymesebb ízeket a multi (amit a képnél leírtam… most nem írom le megint) viszont intenzívebbeket. Teljesen tőled/ízlésedtől függ hogy mit raksz bele, inspirációkat tudsz gyűjteni de a kedvenced neked kell megtalálni. Ugyan így a vattánál is, nálam a bp mods vatta rda-ba tiltó listán van például. :laughing:

Szalonna és cotton cloud .

1 kedvelés

Szalonna? Mármint
69
Szalonna?

1 kedvelés

Lassan de le esett… https://www.vapemester.hu/vatta-organic-cotton-bacon-prime-usa-k170414
Erre gondoltál szerintem. :laughing: holnap érkezik.
Lehet ennem kéne? :thinking:

2 kedvelés