Rda ajánlás

Sziasztok!
Tudnátok nekem Rda-kat ajánlani? A lényeg hogy 510-es csatlakozású, 22mm, és lehetőleg single építésű legyen.

Szia tudni tudok,de milyen felhasználásra ? Mtl ? Dl ? Szűk,tág levegőzéssel ?
Van pár darab ami single,és nekem jó ízű,ilyen is olyan is :grin:

4 kedvelés

Nekem most Wotofo Serpent BF RDA a kedvenc,de az inkább dual,mint single. :laughing:

Mtl vagy szűk dl

Szűk dl-re van egy Dovpo Samdwich-em ha érdekes lehet. :slight_smile:

Caiman bf,1928 ,holic,hadaly :smiling_face:
Tudod 1.2-ig szűkíteni mindet.
Ideírom még :NEM ELADÓ EGYIK SEM :smiling_face:

3 kedvelés

A Holic egészen tetszetős, viszon nem nagyon látok helyet ahol meglehetne venni. Lehet ez se mostani kiadás, mint az Ammit. :confused:
Jelenleg azon gondolkodok, hogy lesz egy Dead rabbit solo, szűk dl-re, mivel a legtöbb shortfill 70/30. Mtl-re meg a (nekem) jól bevállt Geekvape z nano 2, 1.2 ohm porlasztóval.

Szűk DL-re szerintem alkalmas lenne még a QP Design Nio RDA/RSA Master Kit REMASTERED is

1 kedvelés

Gergőt kérdezd rda ügyben :grin:

Gyorsan átgörgettem 2f-et mi van még elérhető a klón piacon amt használtam és nem is volt rossz:

FEV-BF1 - (mtl) ocsmány egy csúnyaság és ráadásul az alapja 23mm, íze szupi volt

Speed Revolution - (mtl) nem 22 hanem 18mm, igazi klasszikus, dohány ízekhez ajánlja a sok “szakértő” nekem adta az almás dinnyét is, imádtam

Haku Vena - (rdl - dl) ajnározzák a mái napig sokan… szerintem csak mid

Entheon - (rdl - dl) egy nagy kedvencem bár én a Hadeon cap-el találtam jónak amit nem árulnak ma már minden sarkon, eredeti cap-jével csak jó, hadeon-nal szuper

Hussar II - (rdl - szódával mtl-nek is elmegy) csak arra emlékszem hogy jó volt

NarDa (szűk dl) szintén nagy kedvencem, imádom, viszont nem a legkönnyeb jól megépíteni és tud sípolni is rendesen (új 5a verziót nem ismerem … még, remélhetőleg nem maradok le róla :smiley: )

Eredeti ÉS megfizethető cuccok között most inkább a DL vonal megy. Nem igazál láttam manapság MTL vagy akár RDL RDA-t a piacon…

Korábban írtad a Holic-ot, annál jobb a Galaxies RDA, azaz nekem jobban bejött mind ízre is mind kinézetre is. Bár azt se fogod szerintem már sehol megtalálni szerintem. Ahogy az 1928-at sem, sajnos, talán azt használtam a legtöbbet mtl-squonk időkben.

A Dead Rabbit solo elég nagy levegős még akkor is ha csak az alsó sor van nyitva (szerintem) de ha olcsón kapsz, egy próbát megér @gangsta_gergo nagy kedvence :smiley:

És Gergő ajánlotta a Nio RDA-t… ha mindenképpen eredetit szeretnél akkor jelenleg én szerény véleményem szerint ez a legjobb amit kaphatsz ráadásul magyar fizetésre szabott áron :scream_cat: . Felesre elzárva már igazi RDL és továbbra is adja az ízbombákat, bár vedd bele hogy nekem viszonylag nagy coil is van benne dl-hez, azzal próbálgattam most szűkebben.

RTA-ban nem is gondolkozol?

6 kedvelés

Rendeltem is azóta még 2db DRS-t. Végre elérhető volt a teljesen matt fekete kiadás :sweat_smile:

1 kedvelés

Hú, jó sok infó, köszönöm szépen! Nézegettem a Cthulhu, Holic, Stng, Ammit, Galaxyes rdakat, nem igazán vannak már sajnos.
Jelenleg a Dead rabbis solot tartom a leg ideálisabbnak.
Rta-ban nem gondolkodok, mivel felváltval szeretek liquideket szívni, és néha ki sem fogy a tank, de már váltanék, ézért szeretnék egy csepegtetőset.

3 kedvelés

@gangsta_gergo ha tényleg kedvenced a Dead rabbit, és ha nem bánod, akkor összeszedném a gondolataim, kérdéseim, és írnék neked egy üzenetet. :slightly_smiling_face:

Ide is irhatod hátha másnak is hasznos lesz a kérdés/válasz :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Igaza van @gangsta_gergo nek mivel én is kíváncsi lennék rá hogy mit tud a kis nyuszi :rabbit: igaz én már rendeltem egyet és éppen úton van valahol de szeretek előre tudni dolgokat :thinking: szóval örülnék ha minél több infót megtudnék róla mielőtt megérkezik :pray:

Rendben.
Első kérdésem az lenne, hogy, egy Geekvape aegis mini 2-es moddal lenne üzemeltetve. Mindkettő 510 csatlakozós, és a mod 22mm kazánt fogad, tehát elvileg minden stimmel. Viszont van-e mégis valami tényező, amitől ez a kettő nem lehet kompatiblis?
Illetve ha szűk dl-re szeretném megépíteni akkor milyen ellenállású, magátmérőjű, stb. coilt használjak?
(Ha esetleg tudnál ajánlani a Theliquidcity kínálatából, a kész tekerések közül, azt nagyon megköszönném.)

És igazából szívesen fogadok jó tanácsokat, amik egy kezdő rda-snak jól jön. :slightly_smiling_face:

Minden 510es csatlakozóval rendelkező mod kompatibilis az 510es csatlakozóval rendelkező tankokkal. Ez egy általánosan elfogadott szabvány.

A coil kérdésre nehéz válaszolni mert minden ember mást szeret és más huzal típus jön be. Egyeseknek a sima ni80 24ga jön be míg másoknak ugyanez csak kanthalból készült változat. Valaki a fused claptonra esküszik de én például az összes RDA-ban 0.3ohm-os alien coil használok. A coil kérdés is olyan nehezen meghatározható mint a különböző ízű liquidek. Ezt ki kell tapasztalni és ennek ára van.

De hogy valami tippet is adjak a Liqudcity-n nem találtam azt a tekerést amit én használok viszont vape42-nél elérhető. https://vape42.com/termek/coilology_ni80_alien_v2_d25mm_10db.html

És még egy plusz csavar a vatta kérdés is. De ha már rutinos építési tapasztalattal rendelkezel akkor lehet már van bevált vattád. Nálam az utóbbi időben két vatta jött be. Bp Mods Pro Vape Cotton illetve a Vapefly Cotton Clouds. Bár a Bp Mods nem bírja a mostani téli hideget ezért csak Vapeflyt használok.

5 kedvelés

Egyáltalán nem rendelkezek építési tapasztalatta, ézért is ez a sok (lehet hogy buta) kérdés. Mielőtt belevetném magam, még sok tanulnivaló van a coilokról.
Még egy kérdés viszont, ilyen kaliberű tankokban a nic salt shot-os liquidek mennyire jók? Vannak ezek az Aisu féle shortfillek amihez jár egy flakon nic salt shot, összekeverve lesz 3mg/ml erősségű liquid. Szívtam már 10mg-os nikotinsót, viszont nemtudom, hogy rda-ban milyen lenne a 3mg/ml.