Szerintetek normális ilyen alacsony watton szívni?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Eszembe jutott a Gyöngykavics c. humoros monológban a mondat:“Hazamegyek,olyat teszek Veled,háát Neked is jó lesz!” (vagy ilyesmi)

Szia! Próbáld meg, hogy nem a wattra mész hanem a voltra. MTL-be 3,5-3,8 volt között hozza a legjobbat.

4 kedvelés

Köszi,majd kipróbálom,úgy is most 3.40-en van.
A jó Pap is holtig tanul.:smile:

4 kedvelés

Egy próbát mindenképp megér. Ha egy ízre meg van a tuti beállítás teszem azt 3,7V akkor minden modon 3,7V-on közel ugyan azt kapod. Míg egy watt érték ami DNA-n jó, egy Aspire vagy Qest chip esetében nem.

3 kedvelés

Pont ezt akartam mondani. Én már nem nagyon számolgatom a wattot, egyszerűen belövöm 3.6V körülre és viszlát :grinning:

4 kedvelés

Pedig watt módban pont a modnak kellene jól kiszámolnia, hogy mizu. (Bármi ingadozások esetén is). Amikor kontaktos a huzal leszorítása, ott mondjuk lehetnek kellemetlen “túlkapások” :grin: pont a minap jártam így. A Yihi lazán kitolt egy “szénégető” feszültséget a hirtelen megugrott ellenállás miatt.

4 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget,kár, hogy 5 éve,még nem volt ez a közösség.Akkor talán nem szokom vissza.Mindegy.Nekifutok mégegyszer

4 kedvelés

Hajrá!(azért hasonló volt ,ott voltunk a fekete forumon)

6 kedvelés

Mint asszony, nálunk ez úgy működött, igaz nem moddal, de az elv alkalmazható, hogy minden nap, vagy kétnaponta, ahogy nálad fogy a cigi amikor az ember nem vett analógot, annak ára ment a perselybe, ha benne a dani ára, mindenki boldog :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm a tippet

3 kedvelés

és van miért letenni :wink:

5 kedvelés

Én meg itthon, perfekt. :pinched_fingers:

5 kedvelés

Nem jó, akkor csúszik. :sweat_smile:

Igen,van.Addig is nézek,egy olcsóbb modot amit dicsérnek.Sajna,most nem árul itt senki

3 kedvelés

Jogos èszrevètel,közben átgondoltam.Akkor legyen inkább gumikesztyű. :grinning:

2 kedvelés

Van itt miből mazsolázgatni. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszi,írtam is neki

3 kedvelés