Szerintetek normális ilyen alacsony watton szívni?

Más egy szimpla fejszével megelégedne :grin:

2 kedvelés

Azokból melyik márkát érdemes venni?

Legyen 1-2-3 olcsóbb, de normális modod, és közben, ha kitart a vapelés, legyen a “kispolcon” 1-2 minőségi cucc gondolata is. Senki sem bánta meg.

3 kedvelés

egy tapasztalat nélküli vaper nem fog kifizetni egy modra+1 rta-ra 200ezret amit meg is értek.Majd pár kinai kütyü után talán…

7 kedvelés

Én meg irodában, és ott is jó :woman_shrugging::joy:

3 kedvelés

Én munkaidőn kívül is használtam…:roll_eyes::thinking: (Ott is jó)

https://floravita.superwebaruhaz.hu/-alaplé

https://aromamester.hu/index.php?route=common/home-nic.
aroma és vatta pedig szabadon választott.
Ezek az én bevált boltjaim.

4 kedvelés

Én is előbb megveszem a minőségi cuccot,egy tankom van dvarw,anno sem volt olcsó.Biztos meg fogom majd venni ezt is.:rofl:De nem most

3 kedvelés

Nekem,ha lenne,akkor is csak a lakásban,ès fehèr cèrnakesztyűben használnám. :grinning:

2 kedvelés

Na neeee :crazy_face:
Akkor kijelenthetjük MI FELHASZNÁLÓK,mindenhol jól teljesít az árához képest :grin:

4 kedvelés

Hidd el János,így kezdtem én is :grin:
De rájöttem hogy felesleges !
Magasban,porban,sárban dolgozok de vigyázok rá amennyire tudok és működik :smiling_face:

5 kedvelés

Így van! Mint a taft reklám, szélben esőben napsütésben (csak ez a taftra nem igaz :joy:).
Viccen kívül… Tényleg jók, de kezdőként én sem.vettem volna ennyiért. Aztán persze hagytam magam meggyőzni a harmadik mod vásárlásakor :blush:

6 kedvelés

Hasonló volt nekem is,csak azt nem tudom mi az a TAFT :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Nem is kell tudnod tekintve, hogy kopasz vagy :joy: hajlakk egyébként :blush:

2 kedvelés

Neki ugyanolyan joga és lehetősége van kihasználni a TAFT termékeket :point_up: (maximum kevesebb fogy :rofl:)

2 kedvelés

De a cérnakesztyűre azért csak felhúznék egy Latexet is, mert a jó cérna drága :thinking::joy:

Ugyan olyan az nekem mint a kocsma​:joy:
Na belőlem nem gazdagszanak meg ! :joy:

1 kedvelés

Olcsóból baxol be :rofl:

(Most elárulom, egy modom sincs védőszilikonban, de a DAC távirányítója ZACSKÓZVA van :joy::joy:)

1 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszokat.Meggyőztetek.Nekem is lesz ilyen.De nem most .Azt is tudom, hogy olcsó húsnak híg a leve.De teljesen le kell jönnöm az analógról, mielőtt drága beruházásokba ugranék .Na meg az asszonyt is meg kell győzni, hogy ez jó nekem​:joy:

2 kedvelés

Az asszonyt arról kell meggyőzni, hogy ez jó NEKI !!! Ha ez sikerül, akkor nyert ügyed van. De ha jobban belegondol, most kicsit több megy el neked mod-ra, hogy a későbbiekben maradjon pénz az ő cipőire, táskáira. :wink::joy:

2 kedvelés