Szerintem gyorsan merül

Üdvözletem mindenkinek!
Az lenne a kérdésem hogy adott egy Eleaf Ikuu I200 és szerintem gyorsan merül…40 watton használon és kiváncsi lennék mi lenne az ideális amit bírnia kellene az aksinak? Most éppen hogy kibír egy napot
Köszönöm szépen elöre is a válaszokat! Jó vapelést mindenkinek :smiley:

3 kedvelés

A napi puff mennyiség is fontos … nem elég a watt érték​:point_up:

1 kedvelés

Az a gond a napi puff számmal nem igazán tudok számolni mert nagyon változó van hogy alig vagy higy egésznap a számba lóg :rofl::rofl:

Nálam 10-15 ml megy el naponta 12-15 watt között, és ehhez két 18650es akku van egy nap…kb.
Szóval akár reális is lehet nálad is, pláne ha egész nap a szádban lóg :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm a választ igy azért megnyugodtam hogy akkor meg nem haldoklik bár úgy is mod vásárlása előtt állok :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Mindig mod vásárlás előtt állunk… :joy:

3 kedvelés

Ebben van valami :rofl::rofl::rofl:

Meg 4 akku oszt jó van :grin:

Simán minimum a 4 :grin::grin:

Ez természetes, 40 watton azért erőlködik egy 2500-3000 akkumulator is meg merül 40-60 között ha szívod normál móndon, mondjuk ez mindenkinek mást jelent, de ne aggódj ez teljesen természetes.

1 kedvelés

Köszönöm neked is de azért is lepődtem meg mert ugye 4600 miliamperes

Nyugi ez természetes főleg ha a slukkokat hosszan szívod, ott maxon erőlködik az aksi, a slukkok-nak a szívási ideje nagyban befolyásolja az aksit mert hiába szívod 40 watton ha csak épp hogy bele szívsz ott a épp hogy használ áramot az akkumulátorod.

1 kedvelés

Régi dakota közmondás. :rofl:

Szia!

2 db Ikuu modot használtam, egyik otthoni, másik melós (felváltva). MTL kazánnal 16W-on hajtottam őket. A munkaidőt éppen kibírták. Egy mod egy egész napot viszont nem. Így felváltva kellett használnom.

További szép estét, kellemes gőzölést!

2 kedvelés

Akkor nen valami üzemidő bajnokok

1 kedvelés

Az én ikuum-hoz is kell új mod, 3 új porlasztót nyírt ki és még tölteni se akar…:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Nálam tökéletesen működött, Reggel 6-tól este 9-10ig simán kibírta (35-40w), csak sajnos meghalt a mod :pensive:

Isten nyugasztalja. :place_of_worship: Cserélhető akkusra fel