Mennyi slukkot kell bírni egy akksinak DL módban?

Az volna a kérdésem, hogy mennyi slukkot kellene bírnia DL felhasználás esetén a 3000mAh akksinak

  • single mod esetén 0.3ohm porival 40w-on 3s puff?

  • dual mod esetén 0.2ohm porival 45w-on 3s puff?

Mindkettő subohm tank.

1 kedvelés

Watt és puff hossz függő.
Ah, oké már hozzáírtad :+1:

3 kedvelés

Nincs igazán erre képlet. Én személy szerint sose figyelem ezt mert amint 50% körülire esik az akku kapacítása már cserélem is az akkut.

3 kedvelés

Kb 300 de nagyon kb…aksi àllapota stb…

3 kedvelés

400 és 600 sacc. De függ az elektronok aznapi hangulatától​:roll_eyes:

Néhány mod kevésbé kezeli jól az akkut, ez is igaz.

1 kedvelés

Annak idején dualban 30-35 watton nálam 600 körül volt a Thinkvape Thor Pro-val. :saluting_face:

2 kedvelés

Gondolom kezd össze àllni,hogy ez egy olyan műfaj ahol ahàny ember annyi válasz​:rofl:Nekem 3000mh -val 14 Watton 400 slukknàl még sosem volt több.

5 kedvelés

Lehet hogy némelyik slukkod 2 sec, másik meg 4.3… :roll_eyes:

Saccolni lehet csak, de kb. az elhangzott nagyságrendek jók.

(Szofiba is mikó finánc vót, ugrott 2 slukk)

3 kedvelés

Én tudom persze :slightly_smiling_face: mindenkinek igaza van és senkinek…elég megnézni a véleményeket adott oldalon egy aroma alatt​:rofl:na ott dönts​:rofl:

2 kedvelés

Akkor nálam kb.100 slukk és cserélem az akkut :sweat_smile:

2 kedvelés

Van az a tüdő:rofl:

2 kedvelés

Átlagban 3s egy slukk :grin:

1 kedvelés

Inkább csak háklis vagyok. Egy-két alkalommal már előfordult, hogy lemerült teljesen az akku. Annyira megviselt az érzés, hogy otthonról csak teli akkuval indulok el :smiley: 40-45W körül hajtom a single colios RDA-kat szóval bírnia kellenne a 21700-nak. Bááár az utóbbi hetekben átáltam a VariVolt használatra. 3,5V-on úgy érzem jobb élményt kapok mint VW módban :smiley:

3 kedvelés

Pedig ez illúzió, illetve ugyanaz, mintha a 3.5 Volthoz passzoló wattszámot nyomnád be :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csak azért kérdem, mert egy korábbi témában
ezt a hozzászólást kaptam @Zsolt68 -tól :grin:

És egy másik akksival kapcsolatos témában olvastam, hogy ha az akksi 133 puffot bír csak, akkor már kuka.

1 kedvelés

Az eredeti áramleadó és energiatároló képességet vedd alapul.
Az akku is saját magához képest kuka.
Egy kisebb súlyú, akár csak 2000 mAh akku pl. eleve egy 15-20 Wattos MTL felhasználásra ajánlható csak. De ott jól teljesít.

1 kedvelés

Azt elfelejtettem írni, hogy 18650-es akksikat használok. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Mindezt én most is tartom :point_up:

2 kedvelés

Megnyugodtam…:open_mouth::hugs:134-et bírt.

1 kedvelés

Igen ez a vicces az egészben :smiley: De valahogy mégis jobb lett

2 kedvelés