Szeretnék vaper lenni

Szia!
Üdv itt köztünk és persze üdv a vaperek között! Tetszik vagy sem, ha belevágtál, az vagy és kész :wink:
A leírásod elég plasztikusan ecseteli a problémát, én és most egy ismerősünk is hasonló problémával küzdöttünk-küzdünk. Mindketten minimum napi 40 szál analóggal éltünk. Nem könnyű ezt elengedni, de messze nem lehetetlen.
A nikotinerősség már most is elég magas, DL “üzemmódhoz” mindenképpen. Ha jól értettem, akkor a vape mellett rágyújtasz. Azt mindenképpen kalkuláld be a halvány ízek esetére, hogy az ízlelésed és a szaglásod már egyetlen szál analógtól is jelentősen romolhat (nálam gyakorlatilag nulla volt, csak annyit éreztem, hogy édes vagy mentolos). A szervezetnek idő kell, amíg helyreállítja a “károkat”, de már egy-két analógmentes hét után is észrevehetően javulnak az ízek.
Én kezdetben sem MTL-ben sem DL-ben nem tudtam megfelelő beállításokat találni, így az a megoldás született, hogy két podfej volt használatban, egy MTL és egy DL. Az előbbi hozta a cigifeelinget, az utóbbi pedig kielégítette a megnövekedett füst- illetve gőzigényt. Én is a TH-t kerestem de nem az volt a hiba hanem az, hogy nem hozta önmagában egyik podfej sem azt, amit cigi igen, a pontosan köhögéshatárig tartó tüdőtelítődést és minden légzőszervet érintő jellegzetes feszülést-“irritációt”.
Jelenleg így működöm minden nap, egy MTL és egy DL szett jön velem melóba is.
A Solub aromákat, ahogy javasolták is, ha teheted kerüld el, kivéve a mentolt, ha szereted, akkor érdemes tartani otthon, akár önmagában akár adalékként más aromák felhúzásához, az hozni fogja amit kell.

6 kedvelés