Szeretnék vaper lenni

Sziasztok.
Szeretnék vaper lenni. Már lassan egy éve próbálkozom s egyszerűen nem megy valamit mindig elrontok s eljött az idő hogy segítséget kérjek.
Most napi kb 40 szál töltött cigit szívok.
Amit probáltam eddig az mtl is dl is porlasztós is pod is de mindig volt valami galiba vafy a tekerésem nem volt jó vagy a vattázás vagy szimplán rossz aromát vettem eddig ami legtöbbször solub aroma volt. Amire rájöttem igy egyedűl nekem a dl sokkal jobban a számra áll.
A nagy kérdésem az lenne hogy hogyis álhakk neki egy dl átszokásnak s persze fontos lenne az is amit itt olvastam az oldalon higy mennyi az annyi ne legyen túl drága.
Van még egy megfigyelésem is probáltam több féle nikotin erősséget s szerintem nekem ninvsen torok hatás amit annyian emlegetnek mert pl a 12mg erősséget is könnyedén elszivtam dl be s az izen kívül nem kapart nem éreztem semmi hatást. Probáltam 2rmg nikotin sót is ott is igyan ez csak az íz ami megvan.
Tehát abban kérnék segitséget hogy ne kőltsek el megint több 10 ezret hogy milyen kézenfogható dl szett az aminek jó az ize s átszokásban segit. S hogy tudom viszonylag ólcsón kivitelezni az alaplevet aromát havonta.

Nagyon szépen köszönöm előre is aki segít…esetleg jelőlj be face-en s ott könnyebb a csevegés…Tibor Hamvas

9 kedvelés

Szia.Üdv a Vaperinán​:slightly_smiling_face:
Biztos mindjárt jönnek és segítenek​:slightly_smiling_face:
(Én sajnos nem tudok.Kezdő mtl-es vagyok​:slightly_smiling_face:)
Érezd jól magad :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Szia!
Nos a nicsónak nincs th-ja tehát ez lyukra futás volt. 40 szál cigi nem kevés a kérdésem az lenne, hogy azt is dl-esen szívod tehát egyből tüdőre? Mert általában az átszokók azok Mtl felhasználók lesznek tehát előbb száj és onnan tüdő. Kezdő átszokóknak ált. valami dúrva kaparós dohányos aromát szokás ajánlani nah de Dl-ben ez nem jellemző, azaz persze lehet ilyet is szívni meg biztos, hogy valaki próbálta is már de nem jellemző. A következő dolog, hogy te szeretnél e tekerésekkel vattázással tökölni vagy az egyszerűség híve vagy és jöhet a pori? A tekergetős építgetős móka azért jóval olcsóbb. Az általad említett aroma családot meg kerüld el, gagyi ipari melléktermék.

2 kedvelés

Szia @Tibor_Hamvas, üdv itt.

Először jó lenne, ha leírnád pontosan miket használtál eddig, mert dl-ben a 12mg elég sok.

Aztán majd jön a @dl_csoport, és segítenek. :+1:

5 kedvelés

Köszöm a gyors reakciót csak videok alapján csonáltam a dolgaim eddig 0 segitséggel ami megfordúlt nálam dl-ben aromamizer +…artemis rdta…brunhilde dl…zeus sub ohm…kiylin m ha jól irom…kb ezek mtl ben meg egy dwarv clon…nautilus 2s ami volt a kezemben

A napi 40 szál cigit tetmészetessen hagyományos módon szivom szájból tüdőre

4 kedvelés

S szivessen tekergetek is tesztelgetek de jó lenne egy izbajnok porlasztós tank is tehát bármi ami segít az átszokásban :slight_smile: minden véleményt és kritikát elfogadok…

2 kedvelés

Szerintem ízbajnok nem lesz porlasztós. Ízben milyeneket kedvelsz? Édes, fanyar, kesernyés, gyümölcsös? Én tanknak kezdés képen egy Blotto vagy egy Blotto mini tankot mondanék. A nagy dual tekeréssel elterít majd gőzzel bőven és szerintem egy 9es vagy 6-os lötty is elég lehet.

2 kedvelés

Gyümölcsös izeket szeretem meg a sütis bár ahogy irtam is solub aromát vettem eddig most ott ugye olyan ize volt amilyen egy értelmes aromám volt ami nagyon izlett az az abshinte rouge asszem ez volt a neve no meg a heisenberg

2 kedvelés

Szia!Megkerdezhetem,hogy a nautilus 2s tankkal mi volt pontosan a bajod.Én pont ezzel álltam le nagyon gyorsan a cigiről.Meg sem fordult a fejemben ,hogy dl irányban kezdjem(nagyon erős dohányos vagyok,voltam).Azért a nautilus 1.8-as porijaval és egy jó 18-20-as hamutartó ízű liquid-del nagyon cigaretta közeli feelinget lehet előhozni ezért érdeklődöm .Kitartás :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

A nautilussal csak rossz vételem volt több porit is probáltam folyt mindenhol sajnos kuka lett belőle

4 kedvelés

Nos ha ajánlhatok aromát én nagy rajongója vagyok a francia aromáknak desszertből az Amy Amy projet vagy a Lemy aromát ajánlanám gyümölcsösből meg a jó öreg Pinkmant (mondjuk ez pont angol)

2 kedvelés

Szia ,én is kb 40 szálat szívtam huszonpárévig​:flushed:
Egyik napról a másikra vettem egy cuboid minit dl tankkal egy dinnyés aromát ,6 os alaplevet bekevertem és …
Bumm !!!
Attól a naptól rá se néztem a cigire ,pedig én szerettem cigizni.
Azóta nálam is megfordult pár aroma ,tank és mod,de nem állnék vissza a bűzrúdra ,és nem is kívántam azóta
Márciusban volt 1 éve ,de nem bántam meg !!!
Sőt ! Élvezem hogy minden nap új ízek vannak .
Ne add fel te sem :wink:

7 kedvelés

Szia, üdv a vaperinán! Ha tuti DL-ezni szeretnél én a saját tapasztalatomból ki indulva, nyugodt szívvel tudom ajánlani a Wotofo nexmesh pro tankot, ezt a tankot használhatod porisként is és tekerősként is! Vásárolható hozzá RBA bázis, tehát kettő az egyben! :wink: Ja, és még annyit hozzátennék, hogy ha megfelelő sűrűségű levessel használod nem folyik!

4 kedvelés

Szia @Tibor_Hamvas !

Először is Üdv köztünk! :slightly_smiling_face:

A felsorolt tankokkal mik voltak a problémáid? :slightly_smiling_face:
Nálam 4 íz van, amit kezdőknek szoktam ajánlani, és ezek nem is túl drágák.

Az általad felsorolt tankok közül többet próbáltam, és nem lehet rájuk azt mondani, hogy ne adnának ízt. :slightly_smiling_face: A probléma szerintem inkább az aroma/huzal/vatta lesz, ha egyik sem jött be.:slightly_smiling_face:
Ha leírod, melyikkel mi volt a problémád, akkor tudunk tovább lépni. Ha gondolod, holnap nap közben beszélhetünk videóban is, ha úgy neked könnyebb.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Kíváncsiságból,amugy érezted vele azt a cigi érzetet mikor szívtad?Az szerintem egy gyári hibás ,vagy sérült tömítős tank lehetet.Mikor vétel előtt körbe néztem nemzetközi szinten mindenhol a top 3 poris mtl tankként tartják számon .Én nem is tudtam mi az a folyás amig nem szereztem egy tartalék modot,amihez adtak egy tankot​:laughing:
Azért kérdezem ,mert ha amugy teszett a cigi érzet vele én a helyedben adnék neki meg egy esélyt .:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Zoli…előre gyártott tekeréssel próbálkoztam eddig s a baj az volt van hogy 0 torokhatás volt időszak hogy az emlitett solub aromábol 70/30 elszívtam 40 ml egy nap 12 erősségüt dl- be s ugyan ugy kivántam a cigit rá kellet gyujtsak…

A nautilus meg azért sem jó mert ahogy irtam is a dl jobban a számra áll sajnos

2 kedvelés

Ha csak a torok hatás ami hiányzik azon viszonylag könnyen lehet segíteni.

  1. Ez a legegyszerűbb magas Pg százalék
  2. Th fokozó adalékok a liquidbe
  3. Valóban több nikotin hiszen 40 szál cigi azért már hordoz magában némi nikotint

De szerintem a te esetedben van némi kis pszichés kötödés is. Azaz nem adja az érzést mert tudod, hogy ez nem AZ. Nah de jusson eszedbe hogy amire vágyik a szervezeted ebben is benne van csak tisztább fórmában.

10 kedvelés

Szia @Tibor_Hamvas üdv köztünk :smiling_face_with_three_hearts: Érezd jól magad! :heart:

Nem vagy egyedül, ne izgulj. :slightly_smiling_face: Ismerek olyat aki 18mg-osat sziv DL-ben. Egy próbát érdemes megprobálni a következni nikotin lépcsővel. :slightly_smiling_face: Én úgy veszem ki a szavaidból, hogy minden klappol, csak az erősség nincs meg. Egy kevés 15ös vagy nem is tudom melyik jön a 12 után, lehet hogy a 16mg, na szóval egy próbát megérne szerintem. Persze kicsit jobb aromákkal mint a Solub. :slightly_smiling_face: Liquidhall, Aromaparadise tele van jobbnál jobbakkal. A Liquidhall aromákkal, az Aromaparadise pedig Shake and Vape-ekkel. Amelyik számodra a legjobb, dönts amellett. Készre kevert alap ügyében pedig ott az EliquidVG :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Egyébként ha a tekerés nagyon közel van a levegőzőhöz akkor alig lesz TH-d. Tedd kb 1.5mm-nyire. Messzebb nem ajánlom mert elég a vattád. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

emelni kell a nikotin erősséget én annó 18mg nikotinos levesekkel szoktam le,na de még fejben is el kell dönteni meg az akarat erő is kell ide még,hogy azért át áljon az ember meg 40 szál cigi sem kevés mondjuk 2 doboz.

5 kedvelés