Szeretnék áttérni porlasztósról építős tankra. Mit ajánlotok?

Hello Mindenkinek!A kèrdèsem a következő lenne.Jelenleg egy Smok Arcfox gèpet használok geekvape Zeusz tankkal 0.4 ohm-os porlasztóval.Szeretnèk áttèrni valamilyen vattázós megoldásra,mert meguntam a sok selejt porlasztót.Mit tudtok ajánlani?Èn a Dead Rabbit-re gondoltam,de jelzem tök sötèt vagyok ezügyben.Mit ajánlotok?Tènyleg nem olyan liqvidzabálók mint a porlasztós változat?Köszönöm a valaszokat

A liquidfogyás döntően a beépített tekeréstől függ, annak watt igényétől.
A porlasztót lecserélni építősre nem kérdés, hogy megéri.

3 kedvelés

Zsolt jól írja a liquid fogyást leginkább az építés határozza meg de, hogy sokkal jobb mint gyári poris megoldás az biztos. Érdemes lenne kipróbáljál néhány tankot mielőtt vásárlásba fognál. Nagy különbségek vannak a tankok között (single, dual, mesh stb.). Nekem pl eddig a dual tankok jöttek be igazán de ez teljesen szubjektív dolog. Nálam a blaze dual rta és asgard mini rda (dual építés) abszolút favoritok.
cheers :wink:

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat.Tudnátok esetleg pontos típust ,hogy ilyeneket èrdemes nèzni,vagy ajánlani esetleg?

Single RDL/DL Augvape Intake tankomat tudnám ajánlani…ízre, gőzre, th-ra frankó, építeni egyszerű, felsőlevegőzésű (folyásbiztos), stb…csak még nehezen válok meg tőle pedig több is van belőle. :grin: 0,40-45 Ohm-mal is használtam, de 0,64 Ohm-mal is DL-ezek 22 Watt-on…az igen takarékos. Nálam MTL-ként többet ment 0,65 Ohm 18Watton. Napi 16-18ml fogyással úgy, hogy nonstop kézben van.
Hasonló tank lehet még a Steam Crave - Meson RTA…az még kapható újonnan is.

2 kedvelés