Szeptemberi beszerzés

Itt a loot ami esett szeptemberre :slight_smile:. Sajnos az érlelés miatt van amelyiket csak szeptember 30-án kezdhetem meg…
Elég lesz ez egy-másfél hónapra szerintetek?

13 kedvelés

Ahogy nézem ezek 120-as csabi flakonok, ami 7x120=840ml. Én napi 3-5ml fogyasztok, szóval 840/5=168, ami azt jelenti, hogy durván fél évre elegendő mennyiség. Nekem.

5 kedvelés

Pedig annyi jó cuccot kinéztem Citynél, alig birtam otthagyni őket! Meg most akciós is egy két ínyencség.
Az lenne jó, ha ez kitartana nálam 2 hónapig, de szerintem nem fog.
Sajnos most leszokóban vagyok a cigiről (napi két doboz elment) Három hete nem gyújtottam rá, nincs füst, nincs büdös, nincs égés, cserébe ezt meg szívom mint a veszett vad.

11 kedvelés

Egyszerű: fogsz egy napot és megméred a fogyasztásod, majd osztasz és megvan a dátum. :+1:

Mindenkinek mások a szokásai, a setupja, így mindenkinek más lesz az idő. Általában mtl 3-10 ml szerintem, mondjuk egy dl-es el tudja pöffenteni 2 hét alatt is simán. :grin:

3 kedvelés

8x120 ml mert hátul van még egy 120 ml KMS Classic vaníliával bekerve… :smiley:

1 kedvelés

Szervusztok !

Nem vagy egyedül, nálunk napi 25-30 milliliter elmegy simán vagy még több is. :slight_smile:

5 kedvelés

Igen, sejtem, hogy én is túlzásba viszem. Sajnos láncdohányos voltam.
És e mellett még Glo is van napi másfél doboz. De szerencsére az se büdös.
Csak anyagilag b*sz oda egy kicsit ez így.

1 kedvelés

Jó hát vannak olyan tankok, amit 10 slukkal ki lehet végezni. :rofl:

1 kedvelés

Innokin Ares2 iszonyú takarékos tank! Ezt vettem észre.
A Berserker V2 már jobban pazarol de nem vészes az sem.
Melo3 EC után ezek AAA+ kategóriások… nekem.

4 kedvelés

Na azért nem , a feleségem és én is mtl felhasználók vagyunk , csak én ha gép előtt vagyok akkor ezen veszem a levegőt is.

5 kedvelés

Az a baj hogy WoW-ban harc esetén nem lehet szívni mert lecsapnak hacsak nem blood DK vagy… :DDD

Hat ha nekem ezt ket honap alatt el kellene kuldenenem,fel kellene adnom az alvasra szant idomet,sot meg a munkahelyemet is​:rofl:

2 kedvelés

Nekem egy ilyen flakon 1 hónapig elég, mondjuk egyáltalán nem bánom. :grin:

1 kedvelés

Engem gép előtt kifejezett zavar ,mert szivnam is meg nem is.Egy kézzel az egésznek olyan sántafeelingje van​:rofl:

LOL… :smiley:
Bárcsak ez egy probléma lenne nálam (mármint, hogy sok a lé).
De olyat már láttam, hogy 4 évre félretett folyadék megromlott.
Konkrétan rossz íze volt.

1 kedvelés

Játék közben használom mindkét kezem , de itt a fórumon semmi sem akadály. Vagy videónézés közben sem. Vagy sorolhatnám… :slight_smile:

3 kedvelés

Nekem nem probléma :slightly_smiling_face:Volt regen egy cigizesre szánt idom (napi 25-35 szál ),ezt már most is jóval túllépem vapelve.Szeretem csinálni ,de azért azt se szeretnem ,hogy az ötévesnek otthon ez legyen a természetes ,hogy 24/7- ben ez lóg a számból .:slightly_smiling_face:

Fuuu most eszembe jutott…de jó hogy egy jó éve nincs ps plus elofizetesem…egy jo feloras kis csata kozben szipakolni nem volna egyszeru​:laughing:

2 kedvelés

Ezért jó a wot, ott beülsz egy mausba és 5ml-t is el tudsz szívni, mire a csata helyszínére érsz. :rofl:

4 kedvelés