Száraz száj/hámlás

Sziasztok!

Körülbelül 2 hónapja vásároltam egy podot (Voopoo Argus). Első hónapban még szívtam mellette IQOS-t, de már egy bő hónapja csak az ecigit használom.

Gondom az lenne, hogy amióta használom a podot, mintha a szám belseje hámlana meg száradna. Azt hallottam, hogy az ecigi szárítja az ember száját és ezért nem árt többet inni. Azonban olyat még nem hallottam/olvastam, hogy valakinek “hámlana” ez miatt, kisebb nagyobb darabokat le tudok rágni a szám belső részeiről. Valakinek valami tapasztalata van e téren?

10 mg nikotin sót szívok, mindenféle márkát meg ízesítést és nagyjából napi 100-200 slukkot.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

1 kedvelés

Szia. Lehetséges hogy a pg-re vagy érzékeny. Talán próbálj megy 100vg-felé elmenni, bár azt podban nem biztos hogy lehet :thinking:
Másik megoldás a növényi pg.

5 kedvelés

Szia!

Köszönöm szépen! Nekem is volt efféle gondolatom, hogy lehet ez a pg érzékenység lesz. Kipróbálom majd azokat amiket írtál!

4 kedvelés

Szia Beáta!
Sziasztok!

A javasolt alaplével fogyasztok longfill termékeket ( Steam train pod edition, 6 mg-ra keverve) több mint 2 hete, és az alábbiak a tapasztalataim:

  • Egy jó hét után a “száraz” érzés a számban jelentősen csökkent.
  • A hámlás is szinte teljesen megszűnt.

Egyelőre úgy néz ki, hogy a növényi alaplé és a kevesebb pg fogyasztása pozitív hatással vannak a leírt tüneteimre. Amennyiben változást veszek észre, azt is megírom. Nagyon szépen köszönöm a javaslatot, további szép napot mindenkinek!

Üdv
Balázs

5 kedvelés

Az első hetekben nekem is volt. Aztán alábbhagyott :slightly_smiling_face: kellett a ráállás.

(Iszok is mondjuk, mint az ökör…napi 2-3 liter)

1 kedvelés

De jó! Örülök hogy sikerült megoldani :blush:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.