PG allergia?

Sziasztok!Most csatlakoztam a közösséghez(10 perce​:stuck_out_tongue_winking_eye:)Mindenkit üdvözlök.Egy furcsa kérdést szeretnék feltenni.Tapasztalt már valaki a likvidtől olyan szájszárazságot mintha egész nap sósmogyorót ropogtatott volna?1 hónapja kezdtem az e-cigit de a nyelvem olyan mint a smirgli,a szám belülről teljesen száraz.Voltak valakinek hasonló tünetei az első időkben?Ha igen mennyi ideig tartott?Nagyon megköszönném ha valaki tudna tanácsot adni mit tegyek ez ellen.

2 kedvelés

Szia! Több folyadékot kell bevinni a szervezetbe, én mikor kezdtem e- cigizni, Mtl,mindig kiszáradt a szám. A PG -töl a fogíny szokott vérezni,de írni fognak a tapasztaltabbak.

7 kedvelés

Szia tényleg nagyon sokat igyál :slight_smile: Amúgy én még talán a szőlőcukrot rágót tudnám javasolni még. Ez egy természetes folyamat egy darabig szerintem ne aggódj.

4 kedvelés

Szia. Eleinte a szájszárazság szerintem természetes. Valóban többet kell inni. Valamint a fogaim tövei is fájtak egy darabig enyhén,és a tüdőmben is érezhető volt némi irritáció,szárazság. De, hogy mennyi ideig tartott,arra már nem emlékszem. De hamar elmúlik talán,1-2 hét.

3 kedvelés

Köszönöm,remélem nekem is csak átmeneti.:+1:

2 kedvelés

Ha mégsem akkor még mindig használhatsz akár 95% VG-s liquidet…(mtl-hez!)

2 kedvelés