Nyelv-felmarás

Sziasztok!
PG allergiám alakulhatott ki?
Nemrég tértem vissza az e-cigizéshez,régen évekig dohányoztam így és hasonlót sem tapasztaltam. A gőzöléstől egyszerűen felhólyagosodik a nyelvem. Először rendeltem egy 250ml 3mg 70vg30pg liquidhall alapot amit inawera tiramisu,voodoo,purple rain,sweet tornado és solub snake v2 aromákkal ízesítettem,mindegyiknél fennált.
Utána rendeltem még egy 250ml 3mg 70vg30pg alapot 10% higítással witchcraft arcane aromával ,az is marja a nyelvem. Porlasztós és építős tankkal is 30-40 watton. Mi lehetne a megoldás?

Szia. Az nem lehet hogy felhúzza a liquidet a szádba és forró ?

Nekem is a múlt héten hámlott le a szájpadlásom. El is gondolkodtam, hogy netán túl forró volt a kávé, vagy a gőzölést vittem túlzásba? Amit tudok ajánlani, alacsonyabb teljesítményt próbálni, amíg még vannak ízek, ki kell próbálni, mennyi az alja? Rövidebb ideig szívni. Sajnos én is hajlamos vagyok a lánc-slukkolásra. Hosszabb driptip (szopóka) rajta az hűthet valamennyit, bár az olyannal még erősebben szívom. Igaz én mtl -ben használom, de az, hogy a gőz esetleg túl forró lehet, az dl - nél szintén zenész.

3 kedvelés

Szinte biztos, hogy a hő…aroma csak szélsőséges esetben csinal ilyet…
(Mondjuk egy citrusos anyaggal nagy watton, láncban szívva ügyelni kell).
Folyadékbevitel meg legyen.
Lehet láncslukkolgatni otthon,.laza pöfékelés, jó muzsika…de iszogatni is kell közben. Vizet, akármit.
@Mefeca túl forró kv-val és 1-2 alkalommal túl forró étellel okoztam már magamnak olyan nyálkahártya-és ínyégést, hogy namég. Nem sok kell :slightly_smiling_face:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.