Swedish Vaper RDA kérdés

Sziasztok!
Adott egy Swedish Vaper Hotrod RDA amibe dual coil kell ugye. Duál tekerést még nem csináltam. /Single coilt se tul sokat…/ Ugye a 2 coilnak 4 lába van amit páronként kell lefogatni. 1előre sima kanthal 28gaval probálkozom, de nem igazán sikerült elérni eddig, hogy a 2x2 láb mindig a csavar alá kerüjön. Valamelyik mindig beugrik mellé. Erre valami megoldás van esetleg v csak szimplán béna vagyok??
Köszönöm a válaszokat!


Ő az…

Szia,ha nem megy,levegőző fölött kell jónak lennie a coilnak.
Egyiket beteszed,levágod méretre,a másikat ugyan olyanra levágod és beteszed mindkettőt,lefogatod és szinte kész :smiling_face:

3 kedvelés

1jot simán csináltam hozzá…csak mikor a másodikat hozzáraknám borul minden…eddig 1 délutánom ment el erre a projektre… :joy:
Ha lenne egy 3. kezem az jól jönne…
Szóval akkor betesz, levág, kivesz, lemásol néhány ima, bereak mind2 és kész?

2 kedvelés

Vatta,meglocsol örömködik :grin:

3 kedvelés

köszi…bár már ott járnék…

3 kedvelés

A coil-ok egyik lábát hosszabbra hagynám és az egyik oldalon szembefordítanám a méretre vágott lábat és a hosszabbat, úgy hogy a hosszú essen kifelé, a könnyebb szabhatóság véget. Ugyan ez a másik oldalon a másik csavarrnál.

Alább a videóban azért egy vastagabb deróttal, de birkózik a delikvens:

5 kedvelés

Köszönöm szépen. Sasolom!

2 kedvelés

Évek óta használok ilyen RDA-t.
Összesodornék a kanthalból 2 szálat,az vastagabb lesz,abból tekernék,mintahogy szoktam is.Vagy előretekert coil lehet a megoldás. :thinking:
Gyakorlás és sikerülni fog egy szálból is.
Fused Clapton,Hive coil,Tiger coil nevezetűekkel jól “muzsikál” egyébként. :saluting_face:

4 kedvelés

Köszi szépen. 1előre még :neutral_face: küszködök vele…

2 kedvelés

Azért ne éjszakába nyúlóan,holnap is nap lesz. :rofl:

5 kedvelés

DemonKiller8in1PrebuiltVapeCoilKit_9
Ez lesz a TE barátod szerintem. :wink:

3 kedvelés

Igen igen . Ha ilyen lóbakó tekerést használ az ember meg kell szenvedni a jóságért . Igaz egy jó ideig él van :grin: .

8 kedvelés

Csak itatni kell rendesen.
Happy Hour Drinking GIF by Saturday Night Live

6 kedvelés

Igen jól meg itatod utána 6-8 izmos gőzös csók :kissing_heart:

2 kedvelés

Juteszembe…ha nem itatod es kiszarad akkor a coil is kuka v csak vattazni kell?

Vatta és a tüdőd első total második vagy 30 perc minimum. Tekerésnek semmi baja . Habár 28 ga szerintem vékony .

3 kedvelés

Szituáció függő,attól függ milyen a liquid,mennyire koszos a tekerés.Leégetés után látszik meg,hogy cserés-e vagy nem. :wink:
szerk.:Ha belenézel néha felülről,vagy a betekintőn oldalról,látszik,hogy száraz-szárad-e.Idővel már automatikusan tudni fogod mikor kell rápumpálni. :thinking:

5 kedvelés

SS 28 ga már porladt el nálam :rofl:

4 kedvelés

Ez nálam kb 2-3 hónap után történne, de addig nem várok a cserével…illik havi 1-2x, na :sunglasses: így is alig fogy a huzalom

2 kedvelés