Swagódásaim avagy Vaporesso Swag II történetem

Milyen fekete ruhád van? :thinking:

2 kedvelés

Akkor kérek: tel. szám, e-mail cím, név, stb három példányban. :grimacing:
Majd értesíttyyük a termék lekészültekor. :face_with_peeking_eye: :saluting_face:

5 kedvelés

Mé kell ehhez fekete ruci?

2 kedvelés

Azta! Egyszercsak ebben a topicban ébredtem :smile:

4 kedvelés

Ha hiszed,ha nem,èn is. :sweat_smile:

4 kedvelés

Tuti a Matrixban vagyunk :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor már meg is van,mièrt kell a fekete ruci. :sweat_smile:

4 kedvelés

Azt mondta, szeretné feketében :thinking:

4 kedvelés

Na , ne térjünk el a témától, mert az áthelyezett hozzászólásainkat is át fogják helyezni és fogalmam sincs az milyen hatással lenne a téridőre :sweat_smile:

5 kedvelés

Van egy swag 2-m, kicsit viseletes, a board pedig haldoklik benne, de vegyük úgy hogy halott. Ha működik zizegő hangot hallat a board, ha nem működik akkor csak annyit ír hogy túl forró…

Esetleg ha valakinek kell pótalkatrésznek szívesen felajánlom… Ha nem akkor szegénykém vándorol a kukába lassan.

Most épp működik :sweat_smile:… Kopottacska kupak

8 kedvelés

Oh my Swag! :grin: Nálam a mechanika nem tolerálta a “törödést”, semmiképpen se dobd ki! Ha nem jelentkezik senki záros határidőn belül, írjál rám privátban és majd megegyezünk! Nagyon jó kis mod, tényleg kár lenne érte…:hugs:

5 kedvelés

A trabantot swiftre cserélték az emberek a pico-t swag-re.
Mind a 4 működne tökéletesen ma is ha az emberek picit vigyáznak rá :grinning:
Annyiban nem stimmel a hasonlat hogy a Trabant sosem volt jó… Pico és swag2 verhetetlen marad ár-érték arányt és megbízhatóságot nézve.
Sajnálom mai napig, hogy nem vettem annó egy 3-3 darabot amikor huszonpár dollárokér dobálták.

Írok ha úgy van!

7 kedvelés

A swagot sajnos nem ismerem, de Picot nagyon szeretem!! Van is 6 db!

7 kedvelés

Tökéletes választás!

Én személy szerint a régi tipusú, mondhatni első generációs (usb 2.0 nem usb C csatis) pico-t sajnálmo hogy nincs, csak egy…
Annak még volt memóriája és bele lehetett nyúlni a firmware-jébe, arctic fox-al sokat játszadoztam rajta. Első sikeres TC élményem is azzal volt.

Az újakkal valószínűleg költségcsökkentés okán már erre nincs lehetőség.

6 kedvelés

Igaz!! Nekem van pico 2-es pico 25, pico plusz, a plusz szeretem a legjobban!!

6 kedvelés

A swag2 a plasztik tűzgombjával tartósság terén a fasorban sincs a pico-hoz viszonyítva…sajnos. Pedig imádom, de ez tagadhatatlan.

7 kedvelés

Ès akkor itt most meg is állt a számláló.Se nem 100000,illetve 0 sem,ki èrti ezt?:thinking:

8 kedvelés