Pico vs Swag

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Egy viszonylag egyszerű kérdéssel fordulnék a tisztelt közösséghez.
A két kis zsebbarát mod közül ki melyik ajánlaná?
Az a gondom,hogy nem igazán vagyok képben a különböző verziókkal kapcsolatban.
Box Eleaf Istick Pico 25

6 kedvelés

Szia!
Nem sokkal több ez és yihi.
https://eliquidonlineshop.com/mod-szett/94152-pioneer4you-ipv-u710-80w-mod-black.html

9 kedvelés

Sejtettem,hogy lesz az általam felsoroltakon kívül,más alternatíva is,de jól van ez így. :grinning:
Örülök neki.

8 kedvelés

Szia én a Swag 2-ről tudok nyilatkozni.Ár-érték arányban szerintem kiváló kis mod.Műanyag,de agyáltalán nem gagyi hatású,viszont nagyon könnyű.
Tudásban is ott van a szeren.Nagyobb tankokat is tud fogadni.Itt nem is drága,bár az Euro most el van szállva rendesen:

2 kedvelés

Bár szállítana postára vagy csomagpontra…

Ez olyan jól néz ki, és masszív, hogy én is beleestem. +1 pont neki.

3 kedvelés

Biztos van bolt ami szállít…

5 kedvelés

Engem az új swag nem varázsolt el, főleg ez a mágneses 510…a régiből max a silvert ajánlom, mert könnyen kopik a kupak festése és a menete is elég ergya.

Ha már zsebbarát, akkor ez :sweat_smile:

https://www.tisvapo.it/prodotto/artchanic-arti-box-mod-60w-clone/

Ez viszont nagyon kéz barát:

https://www.tisvapo.it/prodotto/penon-v2-box-mod-60w-clone/

Tudom, nem ez volt a kérdés, de ezek verik a swagot és a picot nálam. Én a picot és swagot max ilyen 10k-ért venném, annyit megérnek (kintről rendelve, vagy valahol akcióban).

6 kedvelés

nekem picom van avval meg vagyok elégedve azt tudom is ajánlni a pico plust a swagot nem próbáltam még​:wink::blush:

5 kedvelés

Én egy ilyet örököltem a komámtól, Istick Pico 75W.
image

Nem tudom milyen évjárat és hogy mennyi a futott kilóméter, de golyóálló az biztos. Van benne anyag, cserébe nehezebb a Swag-nál és egyszerű a sw-s tudása, de azt ugye fellehet húzni (ArticFox) ha igény van rá. Tetszik, mert számomra olyan “old-shool” érzést ad, időtálló fazon, de a mostaniak milyenek, nem tudom.

Swag2-t hármat(!) vettem, mert ár/érték bajnok és még szép is (bőséges a színválaszték)

Úgy alakult a munkám miatt, hogy előny a kis és könnyű méret és vettem még hozzá ővtáskát is. Műanyag, nem golyóálló, de sokoldalú a sw benne, de az csak az elején izgatott, 99%-ban Watt üzemmódnan használom mindendegyiket.

4 kedvelés

Ha választanom kellene… a Penon :blush: igazi kis kézreálló darab :heart_eyes:
Nekem szebb mint a swag vagy a pico :wink:

4 kedvelés

Nekem nem kell választanom…

:laughing:

De formára az arti ez egy az egyben a pico.

4 kedvelés

Mázlista :joy: :joy: :joy: :joy:

5 kedvelés

@Zolika Neked már megint szülinapod van? :grinning:

2 kedvelés

Ez nem mázli, le kell menni szegénybe hozzá. :sweat_smile: :rofl:

2 kedvelés

volt,decemberben most nem tudok róla :thinking:

2 kedvelés

"Lennék én szegény,(szerény)de nincs mire":rofl::rofl::rofl::rofl:
Ezt valahol hallottam ma :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

:vaperina: évforduló

2 kedvelés

Vesztetekre itt boldogítalak benneteket​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Kétféle megközelítés és az ár/érték dönthet az idő(!) függvényében:

  • Egy Arti klón(!) árából kijön két és fél Swag és vagy Pico. Persze, ha örök élet meg egy nap, akkor én is az Arti-t választom, mert ragaszkodom a tárgyaimhoz és szép cucc, nem vitás. De tudjátok, hülyeségre nem adok pénzt. Majd a Jézuska!

  • Viszont ha “hipsterkedni” van kedvem, minden évszakra vehetek egy másmilyen Swag-ot. Árban ugyan ott vagyok és “csini” lehetek egész évben.

6 kedvelés

Ez mi ez?

:rofl:

Különben is most itt más ízéjével lehet verni a csalánt. :sweat_smile:

Egyébként igazad van, ha az ár a prior, de ha a minőség, akkor meg nem. Kézbe fogva más kategória, klón létére. Gyanítom, hogy ugyanott készült a ház, ahol az eredeti, csak más a belső.

5 kedvelés