Vaporesso swag 2 javítható?

Sziasztok !
Vaporesso swag 2 nem mindig működik a gombja … Ez javítható vagy kuka ?
Ha megmozgatom vagy leveszem a tankot akkor újra működik .
Valakinek hasonló tapasztalata ?
Köszi előre is !

10hónap után nálam is a tűzgomb ragadt be…kapja be :slightly_smiling_face: Sajnálom mert addig nagyon tetszett.

1 kedvelés

Én nem értek hozzá, de szerintem csatlakozasi gond lehet, az 510nél. Esélyes hogy egy szervizes es/vagy ügyesebb barkacsoló is meg tudja oldani. De ez tényleg csak tipp.

3 kedvelés

Sajnos rosszúl bírják a bukfenceket. A tűz gomb alatt pl. a rugózást egy műanyak “bak” oldja meg, vékony és törékeny. Az összes rögzítési pont könnyen elreped, törik. Egy ideig ragasztgattam, donorból átépítettem az alkatrészeket, de megbízhatatlanná vált előbb utóbb így is. Azóta csak fémházas mod-okat használok.

Érdemes szétszedni és egy kicsit rehabilitálni ragasztgatni, mielött az elfekvőbe küldenéd.

3 kedvelés

Köszönöm a válaszokat mindenkinek .
Tudsz nekem írni 1-2 fémházas modot ami strapabíró ? @Balazs_Samu_Nagy
Ami hasonló kategória mint a swag 2 ? Mtl-hez kellene , 1 akkus

Én egy Cthulhu mod-ot és egy Hellvape Arez 120-ast használok napiszinten, kíméletlenül és kültéren. Van egy réges-régi iStick Pico 75W-om, az is rendületlen. Ezek mind fémházasak és alsó-közép árfekvésűek.

https://www.cthulhumod.com/product/hastur-mod-88w-tc/

https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/9970-arez-120-box-hellvape.html?queryID=b04ba76fc202c91cd6bd6a9911de3e04

…és vannak tippjeim, pl.:

Majd a Többiek biztosan kiegészítenek és vagy megerősítenek a témában…

3 kedvelés

@Balazs_Samu_Nagy
Nagyon köszönöm ! Meg nézegetem őket :slightly_smiling_face:
Ezekből azért lehet válogatni :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

ez a vapeklub sk szállít ide ugye?:grin:csak érdeklődök még.

Tavaly még szállított, csak ezt tudom róluk mondani. Egy próbát megér, remélem még okés.
Tavaly az eJuice.cz is még jó volt, idén már @Zolika lepattant rólluk. Őket már nem is ajánlom senkinek.

3 kedvelés

Én azt hiszem (tudom) hogy igen :grin:

2 kedvelés

10 eu. a szállítás és 4-5 nap alatt nálad van.
Vagyis ezt hallottam :grin:

3 kedvelés

tudom én csak hallottad mi​:joy:vágom én,tudom,hogy megy ez​:grin::sweat_smile:

Sziasztok. Nálam rekordot döntöttek. Április 11-én feladták, 13-án megérkezett. 100eur felett free shipping, és grátisz valami apróság :smiling_face_with_three_hearts: Májusban megint benézek hozzájuk :innocent:

4 kedvelés