Swag 2 kopás

Csak 2-3 hónap használat után elkezdett rohamosan kopni a mod…egyből rendeltem is rá fekete gumi tokot. Alin találtam 5 EUR környékén. Máshol nincs fekete csak csicsás színekben drágábban.
Itt a link annak aki hasonló gondra számíthat: https://www.aliexpress.com/item/1005001502324158.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.4e6d18025LJcjX
Szóval cáfolva az a vélemény, hogy a Swag2 kevésbé kopik…óvatos tárolás mellett IS

2 kedvelés

Hát ennek mindig is az ellentéte volt az igaz, a swagnak és általában a vaporessonak mindig is gyenge pontja volt a festés minősége.

1 kedvelés

Akkor lehet, hogy csak hozzám jutott el fals info. Mindegy, a mod amúgy jó és megérdemli a gumikabátot :slight_smile:

3 kedvelés

Egyébként az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez nem csak vaporesso betegség, ami festett az kopik és nem csak a 100 eur alatti cuccoknál, hanem felette is. Aki ezzel nem tud együtt élni, az jobban jár, ha 5-10 készüléket pörget felváltva, az tudja lassítani a folyamatot, vagy eloxált cuccokat kell venni. De szerintem ezzel nincsen különösebb baj, ez egy erősen kihasznált tárgy, hiszen állandóan az ember kezében van, hóban, esőben, napsütésben, én a mobillal is úgy vagyok, hogy nem fogom tokba rakni, azért van, hogy kapja az ívet. :grin:

7 kedvelés

Vagy tegye strapabíró tokba. :grin: amit persze a hi-end modokhoz nem gyártanak. Anno a ProVari kopásánál fogadtam meg, hogy több drágát nem veszek pont a kopás miatt…inkább sűrűbben olcsóbbat

1 kedvelés

Első Swag-omat épp @Ispy től vettem itt a Vaperinán bő egy éve. Annyira bevált, hogy nem sokkal utána vettem még kettőt. Ügyesek, szépek, okosak, kicsik és 24mm-ig minden tank okés rá.

Nem szobában, irodában járatom, kap hideget, meleget, sokat zötyög autóban és hébe-hóba (hetente-havonta​:wink:) egy-egy szaltóval is meg kell barátkozniuk.

Egy év folyamatos használat után egyedül a felső peremen van körbe kopás és az 510es csatlakozót kellett egyszer már visszaragasztani a helyére:

Nálam pont nem lenne igaz, ha azt írnám: már rég nem dohányzó, idős orvos házaspár, garázsban tartott, kevés kilómétert futott Swag-ja, vezetett szervízkönyvvel, sérülés mentesen sürgősen eladó.:grin:

7 kedvelés

Nekem meg még mindíg nem kopik, pedig rákészültem. És már el is dobtam egyszer.

Mesterm modja 6 éves munkás mód ez kap mindent hideget meleget emulziot gravitációs hatást


7 kedvelés

Biztos módja válogatja de nekem a smok morph 219 tank csere közben jött vele egyűt az 510 es csati is azóta nincs is smok modom

Ja a kijelző oldalait meg nézetek látszik az enyészet benne :grin:

4 márka van bent smok g-priv, rigle, VOOPOO drag, too resin, wismac a típusát pontosan nem tudom de csak is fém háza, hogy lehessen porfesteni :grinning:, meg vaporesso de azok halnak sorra

1 kedvelés