Swagódásaim avagy Vaporesso Swag II történetem

Amit még meg lehet próbálni, ha mindenképpen vágysz rá, hogy 3d nyomtatni az alaktrészt, proharderen az aprón szoktak hírdetni 3d nyomtatást, egy kört lehet érdemes futni vele.

1 kedvelés

Nyomtas valakivel…itt minha lenne valaki akinek van nyomtatója…

2 kedvelés

Azt hiszem Kastor. :saluting_face:

Valami rémlik de dl-es így nem figyelek annyira…

1 kedvelés

Nekem is kellett volna alkatrész Dovpo-hoz,csak nem jött össze. :grinning:
Majd hardveraprón megnézem. :thinking:

Most nézem Ispy már írta ezt …na ennyire figyelek… :no_good_man: :blush:

Mi kell?

1 kedvelés

510 csati alatti müanyag “bigya” a Topside Lite-hoz.Elérett,eltörtek a csavar felfogatási pontok. :face_with_raised_eyebrow: :crazy_face: :face_holding_back_tears:

Hááát az nagyon típus specifikus…de azért nyomtatni lehetne…valahol…

1 kedvelés

9f5fefc9fb5a2c7b328760591f5ca314c046a153_2_375x500
Ilyen szép darab,kiszolgálta az idejét.“Kár érte, kiváló ügynök volt.” :slightly_smiling_face:
discussion comments GIF

Sziasztok! :slightly_smiling_face:
Már nem volt szándékomban ebbe a topikba írni,de Ti megakadályoztatok ebben. :sweat_smile:
Először is köszönöm szépen a mod javítására írt ötleteiteket,ebből is látszik a Vaperina közösség ereje,hogy szinte egyetlen bejegyzés ,hozzászólás sem marad megválaszolatlanul.Mindig akad valaki,vagy valakik, akik segítő szándékkal próbálnak másnak segíteni.
Az én esetemben sem történt ez másképp,két nappal ezelőtt írtam a problémámról,mostanra pedig varázsütés szerűen megszűnt.
Hatalmas köszönet a 3 Swag-os kollégának, Ő nem más mint @Balazs_Samu_Nagy :hugs:
Aki önzetlen módon elküldött nekem egy tökéletesen ép alkatrészt,hogy újra működőképes legyen az én kis Swag II modom is.
Néhány kép a javításról:



Így most nagyon boldog vagyok!Köszönöm szépen Samu!

Ezt a képet,meg csak így itt hagyom.

15 kedvelés

Gratulálok!Nagyon jó lett!Órülök hogy sikerült megmentened a kicsikét! :+1: :ok_hand:

6 kedvelés

Kaptam egy Swag II-t ajiba… használtam egy hétig, aztán elkezte kiirogazni hogy overheat, egy TeslaCigs modom is ugyan ezt csinálja… valószínűleg vagy kontakt, vagy egy rezisztor/kapacitor megadta magát a PCB-n :frowning: szomrú

Tervezem mégyegyszer szédszedni és izopropil alkohollal át takarítani, de sok reményt nem füzök hozzá, pedig szuper lenne az MTL cuccaimhoz

Szia!
Swag II-nél talán egy próbát megérhet a system set menü megkeresése,ezen belül a default kiválasztásával vissza tudod állítani a készülékben a “gyári” beállítást.Nem biztos,hogy megoldódik a probléma,de ennyit megér.

2 kedvelés

Áhh, hidd le, az ilyen egyszerűbb dolgokon mind végig mentem, mielőtt apró darabokra szedtem a modot :slight_smile: system update, reset, előbb a tank aztán bekapcsol, bekapcs azán a tank… nem mai darab azért nah, megszolgálta az idejét.
Akitől kaptam mondta is, hogy ezért is nem mer semmit eladni… inkább ajándékba adja.

3 kedvelés

Gyors helyzetjelentès Swag II ügyben…
Mióta megkaptam a 3 Swag-os kollègától az alkatrèszt,azaz azt a bizonyos műanyag"baszt":slightly_smiling_face:
30000! puff ment bele.:fireworks:

15 kedvelés

Jeles nap ez a mai.
Egy gombnyomásra vagyok az 50000.pufftól.:slightly_smiling_face:


Ne tèvesszen meg senkit a kijelzőn lèvő szám,egyszer úgy elállítottam a modot,hogy kènytelen voltam a gyári beállításokkal nullázni.
@Balazs_Samu_Nagy hatalmas :hugs:

11 kedvelés

Az enyém sajna porfogó lett a tűzgomb hibája miatt…nincs mire kicserélnem. Ha valakinek van tönkrement swag2-je amin a tűzgomb legalább működik az jelezhetné pm-ben. Köszi

4 kedvelés

Tudom nem Swag, de hátha nem köveztek meg! :slightly_smiling_face:A jó öreg Gaur 21 is közelit a 100000-es nagy szervíz felé!!! :grin:


10 kedvelés

Az enyém is tönkre van menve. Csak hüppögök azóta is :cry:

5 kedvelés