Swag 2 modok (pulse)

Üdv!
Adott egy Swag2 kit-em. Már egy párhonapja nyüstölöm, ami viszont érdekel, láttam hogy van több félre mod (beállítás) mindegyiket tudom nagyjából hogy mit-mit jelent, viszont tanácstalan vagyok , mégis melyiket érdemesebb használni. Van pl a pulse mod. viszont sok helyen láttam hogy ezt annyira nem használják, mert hogy nincs egetverő különbség. Viszont amit láttam hogy gyakran használják ezt a VWN modot. ez lenne az általános “normál” mod? amit igazából mindegyik mod-ba meglehet találni ? Illetve ez a pulse mod csak egy ilyen ficsör , amivel drággában ellehet adni, de igazából semmit nem ér?
Köszönöm a válaszokat.

3 kedvelés

Én mtl-hez a pulse-t használom…valahogy jobb érzésre mint a többi opció. DL-nél viszont már az előizzításos opció jön be.

5 kedvelés

Igazából, a kezdet kezdetén (1 éve​:smile:) úgy gondoltam, hogy ez a sw izé számottevő, hiszen a marketing is ezt hypolja…

…az elmélet, mint ahogy az mindig kiderül, olyan mint a gyakorlat, de csak elméletben.

A VWN a normál Watt szabályzás, úgy ahogy gondoltad.
A pulse mod használata ízeket nem hozott a konyhára, de reménykedem benne, hogy az akku használatban takarékosabb…

Elméletem:
A tekercs az áramváltozas ellen hat, így az impulzus szerű megtáplálás egy kompenzált áramkörön keresztül állandó hőértéket gerjeszt kihasználva az induktivitás tehetetlenségét…blablabla.

“Mindegy hogyan csinálod, csak gyárts hozzá koncepciót!”

(Ismert szervizes közmondás iszu. XXI.sz.):wink:

4 kedvelés

Az én elméletem szerint “jó ficsör” , viszont nem akkora hogy “megérje”. Ha ekkorát ütne akkor gondolom majdnem minden más mod-ba ilyen lenne, illetve más néven. Hisz ami jó, azt vagy lekell nyúlni vagy másnéven tovább adni ami a miénk.

3 kedvelés

Szerintem itt apelláltak arra a minimális elektro-mechanikai? változásra is, amit az AC rezgés produkál. Kevesebb megtapado lerakódás a mikrorezgések útján? Amúgy átlagolódik végülis, és összegződve kijön egy kisebb, kitöltési tényezőtől függő teljesítmény. A tekercseink lomhák, nem pulzálnak olyan durván 100 Hz-től…

2 kedvelés