SteamCrave családegyesítés

Sziasztok!

Letérdepeltem a SteamCrave Aromamizerei előtt. Olvasgattam utánuk, nézegettem róluk videókat. Magamévá tettem őket :innocent:

Alap felépítésben “a Kicsi a Nagy az Arthur és az Indián” szóval a család:

Mi az ami megragadott bennük? A szép (egységes) kinézet, a variálhatóság, a szerelhetőség, a nagy liquid kapacitás. Amikor kézbe vettem őket megerősödött bennem a döntésem helyessége. Az anyaghasználat és a kidolgozottság egyaránt kiváló. Sehol egy kis sorja, nincs eldolgozatlan anyag, nincs apró-pici szorulás vagy illeszkedési probléma. Szerelés közben is olyan, mint egy doxa óra. Mindegyikben minden precízen kialakított, összerakott. A dobozokat bőven ellátták tartalékokkal, kiegészítőkkel.

A méretek lenyűgözőek, úgy a feléig gond nélkül kezelhetőek (köztük a Smok TFV12 az összehasonlítás alapjaként):

Más megközelítésben a Berserker Mini és a Kicsi (a Berserker szipkájával):

Persze változtatni kell a szokásaimon. Bármennyire is nem érdekel, hogy milyen modon milyen tank van, most már nagyon extrém setup is kialakulhat:


Ezt már azért én sem vállalom be, a borulékonyságról nem beszélve.

Először a két legkisebbet vásároltam meg. Fenntartásaim voltak az Aromamizer Lite V1,5-tel szemben, mert ami ugye mindenre jó, az semmire sem jó. Az első slukk után elszállt minden előítéletem. AFC nélkül a levegőszabályozó gyűrűn levő 4 nyílás egyidejű használata mellett csodálatos MTL-ként dolgozott. Átalakítás nélkül (mert lehetőség van ugye DL tekerés beépítésére és a kémény bővítésére), csupán a teljesítmény növelésével és a levegőzés nyitásával jól produkálta a szűk DL lehetőségét, élményeit.

Ez csak vészhelyzeti üzemmód, mert DL-nek megvettem az Aromamizer V2-őt. Tökéletesen teszi a dolgát, nagy gőzök, finom ízek. Kizárólag a feltöltési rendszere nem lopta be a szívembe magát (utálom). Gyakorlatilag egy gyűrűbe lehet a lekvidet önteni és onnan 8 lyukon folyik le a tankba (ha ő is úgy akarja).

Szerencsére az összes többi felültöltős.

Mivel van választási lehetőségem, ezen tulajdonsága miatt - minden nagyrabecsülésemmel együtt - visszakényszerül a dobozába. Helyét átmenetileg átveszi a felültöltős Supreme V3.

11 kedvelés

Szervusz András ! Szervusztok !

Szép gyűjtemény ! Le a kalappal ! :+1: :blush:

1 kedvelés

Gratula hozzá,szép gyűjtemény​:grin::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::pray:

1 kedvelés

@Atis , @Zsuzsika75 köszönöm szépen! Én odáig vagyok értük! Lelkesen és boldogan!

2 kedvelés

Nagyon szép gyűjtemény!:stuck_out_tongue::yum:
Szemezek velük, meg a Vapor Giant DL cuccaival, csak nem tudok dönteni.:grin:

1 kedvelés

Megértelek, nehéz a döntés. De utána nagy a megelégedettség is :smiling_face_with_three_hearts: