Steam Crave Mini robot Tube + Steam Crave Aromamizer Classic MTL

Sziasztok,

Kb. 3-4 hónap porlasztózás után úgy döntöttem, hogy szereném kipróbálni az építős vapelést. Nem szeretem a nagy modokat, jobban kedvelem, ha viszonylag kényelmesen elfér a zsebemben. A címben szereplő kombóra gondoltam, mivel nem találtam itt egyikről sem különösebben sok infót gondoltam megkérdezem van-e valakinek tapaszalata velük. A tankról külföldi oldalakon csak jót olvastam, a készülékről is alapvetően, de személyes használatból adódó véleményekre is kíváncsi lennék. Igen, tudom, nem biztos, hogy maga a Mini robot a legjobb kezdő készülék, de tetszik, kicsi és szeretem a kihívásokat! :smiley: Amire kíváncsi lennék a tankkal kapcsolatban, ki milyen tekeréssel és vattával használta/használja? A modnál nyilván mindenkinek egyedi a 3 feszültség opció közül melyik az optimális, de itt is szívesen látnám a javaslatokat, már, ha valaki használt már Mini robotot.
Egyébként egy Vaporesso Gen 80S is tervben van ami szintén kis méretű és jóval több funkciója van mint a Mini robotnak. Erről a modról mi a véleményetek? Mivel csak MTL-ben gondolkodok nincs szükségem nagy teljesítményre, úgyhogy elég lesz hosszú távra ez a két mod.

Röviden, tömören, ennyi, várom az infókat! :slight_smile:

6 kedvelés

Szia!Nekem személy szerint nem volt ilyen tankom,de egy haveromnak van.Ő már évek óta benne van a vape-elésben,százféle kazánja volt már,de még neki is meggyűlt vele a baja.Szerinte szuper ízű tank,viszont nagyon kényes a vattázásra.Nagyon könnyű megfolyatni,vagy ellenkező esetben dryhit-ezni.Szóval első RTA-nak,szerintem nem túl jó választás.Gyorsan elveheti a kedvedet az építéstől.A mod meg gyakorlatilag egy félmecha cső,amivel nem túl sok beállítási lehetőséged lesz.Nekem volt ilyen,van is hasonló.Én szeretem,mert csőmod,de sokan vannak vele úgy,hogy kevés amit nyújtani tud szályozásban.

4 kedvelés

Ja,és még annyi,hogy én nem nagyon éreztem semmi különbséget a három féle feszültség leadásnál.

1 kedvelés

Egyetértek Jánossal, én sem vennék egy vv készüléket, elavult tech, csak a nyüg lesz vele. A csőről meg már sokszor leírtam, nem praktikus meg borul. :rofl:

Inkább valami vw készüléket keress. Építős tanknál fontos, hogy tudd állítani a teljesítményt, mert így egy készüléket tudsz használni elég széles skálán, azaz több tankkal, több setuppal.

Ettől még persze vehetsz majd ilyet is, csak ne első nekifutásra.

3 kedvelés

Tiszta sor és együtt venném a Vaporessoval, ahogy írtam is, az világos, hogy nem nyújt túl nagy mozgás teret a Mini robot, de olyan jó áron van, hogy megrendelném azt is, mert tetszik és fűt a kíváncsiság is! :slight_smile: Összességében inkább tapasztalatokra javaslatokra lennék kíváncsi főleg a tank esetében, a milyen huzal,vatta, milyen mag, ez az amiben bizonytalan vagyok.

3 kedvelés

Nálam az mtl setup 28ga ss316l, 6-7 menet, 2.5-es mag, titanium fiber- super sorb-cotton clouds vatta.

De persze ez már ízlés dolga.

4 kedvelés

Szia!
Mennyire van jó áron a mini? Szett nem érdekel belőle?

3 kedvelés

Ooo…ha fél órával hamarabb írsz! :smiley: 20$ amúgy csak közben megrendeltem…

2 kedvelés

Általában mindig elkések… :sweat_smile: :+1:

Már nem akarom megbontani a rendelést, meg irogatni az ügyfélszolgálatnak, pedig jobb lett volna, mert mire ideér healthcabinról annyi idő már lehet meg is untam volna! :smiley: Igaz nincs tankom hozzá :smiley:

2 kedvelés

Ha mégis nagyon bejönne a cső és szeretnél még egyet belőle akkor szólj!
Egy mod nem mod… :rofl:

1 kedvelés

Szia!
A tankból nekem van. Szám szerint 2 is, úgyhogy eléggé bejött. Tekerésből 2.5mm , anyagra mindenevő(Ni80/SS/A1), a tekerès pozíciót csak akkor tudod elb…ni, ha direkt csinálod,hülyebiztos. A levegőzés érzetre szűkebb, mint amit az átmérők alapján várnál. Gyümisre 2.0x2-vel tökéletes, dohányosra 1,0…1,5x2 . Ízben mindkettőt szépen hozza. A vattázása is elég bolondbiztos, mivel az etetőrésznél egyik oldalról nyitott, ezért elég csak oldalról befésülni, nem kell lyukba tömködni, nincs vapor lock; ha leér az aljáig, akkor nem folyik, a hosszabbat szépen tolerálja(elég fakezű, aki ezt megfolyatja). Pisilni csak akkor szokott, ha túltöltöd, akkor a két air pin ezt megkönnyezi​:grin:

Ha jó áron láttad valahol, csapj le rá, hálás kis dög!

2 kedvelés

Azért is rendeltem meg tegnap, mert volt rá flash sale 22,69$-ért, szerintem ez jó ár, a Gen80 S-et is levitték 23,97$-ra, a Mini robot 20,69$ plusz a 15%-os summer sale 68$-ból meg volt az egész! :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.