Steam Crave Mini Robot kit

Sziasztok!A címben szereplö kit-et keresem.Sajnos olyan oldalon lehet rendelni ami magyarba nem szálit.Ha valakinél lapul egy ss-szinben és megválna töle az érdekelne vagy ha valaki tud segiteni a rendelésben azt is megköszöném.Elöre is köszönöm ha tudsz segiteni.

Lebeszélni nem lehet róla? A tankról én jót nem hallottam, a modról nem tudok nyilatkozni.

A mod tetszet meg leginkább​:grinning: a tankot én sem ismerem de van márt egy steam crave classic mtl tankom az edig nagyon jó nekem azért gondoltam.

2 kedvelés

A moddal annó én is szemeztem, kimondottan szeretem a VV modokat… Keresgettem egyébként, @Gumikacsa szereti a tankot.

Kitet meg elvileg találtam Nagybrittanniában…
Jó hír, hogy LEHET, hogy szállít is ide, rossz hír hogy a végén egy vagyonba fog kerülni.

Megvárnám hátha más talál jobbat. Ennyit nem adnék érte… Szállítás plusz itthon rájön a VAT…

4 kedvelés

Köszönöm azért várok akkor még.De néztem az oldalt maga a kit nem is olyan vészes szerintem kérdéa menyiért utazik ide​:grinning:

És a biztonság kedvéért a végösszeghez még egyszer add hozzá az egynegyedét, mert lehet hogy még a pósta rárakja itthon azt is. Lényegében az Áfát.

Éljen a brexit!

Az az hajrá:grinning::face_with_symbols_over_mouth:

Csak óvatosan vele, EZ a tank nem AZ a tank. Eredetileg Mini Robot rta-val van kitben, de volt belőle mod+SC Classic mtl rta kit is. A saját rta nem igazán jó darab, elmegy egynek kategóra, a Classic mtl viszont nagyon eltalált darab, azt simán kötelezővé tenném mindenkinek :grin::grin:
Ennyit szerintem nem ér egyébként, egy egész pofás VV csőmod, 3 teljesítményfokozattal…

3 kedvelés


Igen a classis van nagyon tetszik​:grin:

7 kedvelés

Vaper pályafutásom egyik legjobb döntèse volt,hogy beszereztem egy ilyen rta-t.
Titokban abban bízom,hogy mèg valami hasonló mtl tankkal előrukkol a gyártó.

2 kedvelés

Hogy vatázod?Én még azért ismerkedem vele 5-böl 2-szer megfolyik​:rofl::rofl:

1 kedvelés

@Gumikacsa tett fel erről kèpeket,illetve egy videot is.
Vagy ezek is segíthetnek:



Kanthal huzal,vagy SS316L , mindkettő jó bele.
NI80-al nem próbáltam.
2.5-ös mag, lehet microcoil,vagy szèthúzott tekerès is.
Vatta:Bpmods,Cotton Clouds utóbbi szèlèből minimálisat le kell venni.

6 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm​:grin:

2 kedvelés

Nincs mit,sok sikert kívánok hozzá!
Mèg egy gondolat,csak akkor töltsd fel liquiddel,amikor már majdnem kiürült a tank,azzal is elkerülheted a megfolyást. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ugy lesz köszönöm.Van már pár tankom ami lentröl levegözik de ez kifogott rajtam egy picit​:rofl:

3 kedvelés