Steam Crave Aromamizer Titan v2

Sziasztok. Fent említett totemet :slight_smile: szereztem be :slight_smile: az lenne a kérdésem hogy a milyen dual mesh lapot vegyek ? Előre is köszönöm válaszokat. Esetleg valami linket is kuldhetnétek ebbe még új vagytok.

2 kedvelés

Szervusz. Neked tetsző mesh-t vegyél úgy is két db kell bele lehet SS , kanthal ,. A deck típusa dual . Pár tip wotofo mash , next mesh ezek méretre vannak vágva .
Vandy vape mash álltalaban ezt ajánlom mert jobban kijön az ember belőle ár érték arányban . Preferált vatta cotton bacon mert azért kell bele rendesen .

image

Kis építés

4 kedvelés

Ja még egy tipp a vatta mennyiséget nehéz eltalálni ha az ember be akarja húzni . Le izítás után hajds fel az egyik oldalt bele a vatta és vissza rá . Cotton bacont hosszában ketté veszed álltalánosan az a vastagság elég minden mesh-be . Hossza adja magát .

4 kedvelés

Szia köszönöm szépen. De pl amit küldtél wotofo 45-65w azt én duplan vegyem mert kettő megy bele ? És ha huzalba veszem akkor ahoz van valami merő eszkoz hogy epp mekorat csipjek le ?

Wotofoban 10 db mesh lap van . Ha spulniba veszed gondolom adtak hozzá gyári mesh lapot arról vegyed a méretet . Mérő nincs sajnos centi akad , majd egy idővel rutin lesz .
Gyári méretek mit fogadnak 17*9mm a legnagyobb

3 kedvelés

Arra gondoltam hogyha a max 65w akkor ha ketö megy bele mivel dual mesh akkor az max 130w lesz ? Én azt hiszem csak 16*6.8mm jo bele

Arra jó a vágható . Mindegyiket ellehet vágni egy sima ollóval . Hát a watt terén okés , hogy 130 w a vége de kétlem , hogy azon fogod hajtani . Nagyon enné a levest , hamar meg enné a vattát és az akkunak se tenné jót . De ha jól tudom lehet variálni a kötést benne . Lehet soros meg párhuzamos .

3 kedvelés

Watt nincs kőbe vésve úgy szívod ahogy neked kellemes . :grin:

3 kedvelés

Mesh laposba nem vagom hogy lehet soros meg párhuzamos, és azt hogy tapaszlajam ki hogy milye hosszura vágjam ha esetleg huzalba venném? Bocsi a sok kérdésért :slight_smile:

Mivel már csak egy mesh tankom van az kb 16mm*6,5-6,8mm kb de nem mérem .

2 kedvelés

Hát köszönöm szépen a segítségét!

1 kedvelés