Mesh lapok tárháza

Sziasztok, eléggé kezdő vagyok még a mesh témában sikerült is befürödni egy vapefly mesh lappal rendesen hányás ízű az összes lötyim tőle…:sweat_smile: egy wotofo m tankrol lenne szó amihez kaptam több féle wotofo lapot nos most jön a kérdésem wotofo nexMesh lapok között böngésztem hogy melyik lenne a jó választás de nem tudok rájönni esetleg tapasztalat a nexMesh családdal chill, turbo, extreme stb vagy esetleg más gyártó köszi szépen :v:t2:

Szia ! Én a NexMesh Turbot használom és tökéletes, Nagyon jók az ízek. Egy Profile RDTA-ban ha számít :grinning:

4 kedvelés

Bármire vevő vagyok :grin: csak veszem folyton a 10db os mesh lapokat és kb dobom is ki mert rosszabbnál rosszabb ízt ad vissza akkor berendelek egy adagot :grin::v:t2:

4 kedvelés

Én személy szerint a clapton mesh mellett tettem le a voksomat.
Van Wotofonak is, de az Aliexpresszes is tökéletes fele annyiért.
Több hónapot kibír egy mesh, csak kb két hetente vattát cserélek.

3 kedvelés

Sourcemore-on is 1500 forint körül mozog a wotofo nexmesh csak folyton készlet hiány van most be rendeltem mind a 3 fajtából 1 doboznyit aztán így le lesznek tesztelve​:grinning: túl nagy a választék és kevés az info róluk sajnos az a pár szó amivel meg jellemzi a gyártó néha nehéz kiigazodni rajtuk…

3 kedvelés