Aromamizer Supreme V2 építés

Sziasztok!

Idén Júniusban sikerült beszereznem egy Steam Crave Aromamizer Supreme V2-t pár extra tartozékkal,köztük egy már V3-hoz való mesh deckkel. DL-felhasználó vagyok, nekem eddig a mesh sokkal jobban bejön,mint a hagyományos coil. 70/30 vagy 80/20-as levest használok benne. Emellett egy Profile RDTA kazánnal rendelkezem,azzal nem volt gondom. Mint tudjuk, a V3-as deck kompatibilis az előző verzióval. Azonban nem igazán tudom megmondani,hogy én rontom-e el az építést,vagy rosszul vape-elek. Ugyanis az a problémám vele,hogy a Profile-al ellentétben pár slukk után szárazat kapok belőle. A rajta levő folyásgátlót használat közben értelemszerűen kinyitom,ha minden igaz jól is van rátekerve. Sajnos már nem az első mesh építéssel járok így ennél a kazánnál.
A vattázásnál direkt odafigyelek,hogy felszoruljon a laphoz a vatta. Az első építésnél ebből is volt gond. Egyenlőre nekem ez a kazán egy szenvedés volt az előbb említettek,illetve a levegőzésen keresztüli folyás miatt is.

A kérdésem az lenne,hogy mi az,amire ennek a kazánnak a meshlapra történő építésénél kényesen oda kell figyelnem? Egyáltalán ott rontok el valamit,vagy ennél a kazánnál több idő kell arra,hogy a vatta megfelelően átnedvesedjen?

2 kedvelés

Szia. Fehér Tomi tett fel egy videót a v3-ról. Igaz mesht nem építi benne, de érdemes megnézni, mond egy két jó dolgot a vattázásáról.

Ha “szárazat kapsz” azt jelenti, nem jut el elég liquid a tekerisig. Próbáltad ritkítani és utána féloldalasan levágni?

3 kedvelés

Szia! Szerintem jó választás volt a Steam Crave, több típust is használok egyidőben, remek ízeket és pompás gőzöket produkálnak. Igen, a vattázásra rá kell érezni, de nem nagy kunszt. A gyártó mesh vattáját használom.

Ha megnézed láthatod, hogy a mesh deck két oldalán vannak a vattafészkek és azok alján a lébeömlők. A vattafészekbe betuszkolás előtt alaposan meg kell ritkítani a vattát, mert egyébként nagyon szoros lesz és nem továbbítja a likvidet. Jómagam nem csak ritkítani szoktam, hanem a vatta végeit jobbról-balról és alulról srégen meg is vágom. A lényeg, hogy ha a vattafészekbe igazítod, akkor éppen hogy csak töltse ki, de ne szoruljon.

A másik dolog: a vatta hossza akkora legyen, hogy éppen megjelenjen a lébeömlőnél a deck alján. Később ez akadályozza meg, hogy a tank szörcsögjön. Ha itt is túl tömör a vatta, akkor sem kap elég likvidet a mesh.

Ezt a két paramétert kell kikísérletezni egyszer, utána már rááll az ember keze és egy-két perc a vattázás.

Sok sikert és szép estét!

5 kedvelés